Місто

Військового комісара О.Гандзюка визнано винним та оштрафовано на 25,5 тис.грн.

Військового комісара зі Старокостянтинова оштрафували на 25,5 тис. грн за одержання хабара.

Військового комісара Старокостянтинівського об’єднаного військового комісаріату Олега Гандзюка визнано винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України (“Зловживання впливом”) і призначено штраф у розмірі 25,5 тис. грн.

Про зазначено у вироці Старокостянтинівського районного суду від 4 вересня.

За матеріалами кримінальної справи, підполковник отримав від громадянки неправомірну вигоду на суму 5 тис. грн. За ці кошти він пообіцяв вплинути на членів обласної призовної комісії Хмельницької області щодо прийняття ними рішення про не призов її сина на строкову військову службу під час осіннього призову 2016 року.

У серпні 2017 року військовий комісар погодився підписати угоду про визнання винуватості. Далі у судовому засіданні обвинувачений визнав себе винуватим і погодився сплатити визначений штраф.

Крім цього, суд позбавив Гандзюка права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади у військових комісаріатах строком на один рік.

Нагадаємо, співробітники спецслужби затримали воєнкома восени минулого року у власному автомобілі після отримання всієї суми хабара. Під час обшуку машини оперативники СБ України виявили у підполковника ще дев’ять тисяч доларів США. Саме їх зображено на фото до цієї публікації.

Джерело: НГП.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

12 thoughts on “Військового комісара О.Гандзюка визнано винним та оштрафовано на 25,5 тис.грн.”

    1. Світлана Івонько ми ж місцеві і всі знають якою була такса ще до війни. Одні платили щоб йти на службу, інші щоб не йти. На жаль і війна не вплинула. Звичка, криша гарна (табличку ділення добре знає). Скоро вернеться і все продовжиться, можливо конспірація посилиться. Гнати мітлою з армії, щоб не позорив військових, які ціною свого життя та здоров”я захищають державу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.