Місто

Евакуатор в Старокостянтинові

На дорозі можуть виникати випадки, коли потрібна допомога в непередбачуваний час, будь-коли вдень чи вночі. Евакуатор – це транспортний засіб, який має обладнання, з допомогою якого можна перевозити різні авто – від легкових авто до вантажних авто та інших нестандартних технік, вантажів. Щоб евакуювати авто в Старокостянтинові можна дзвонити цілодобово.

У яких випадках послуги евакуатора в Старокостянтинові це єдиний вихід?

  • ДТП, коли необхідно забрати авто з проїжджої частини автодороги в будь-якому стані на місце призначення (гараж і т. п.).
  • Коли автомобіль в дорозі несподівано ламається і немає способу рухатись далі, особливо, це випадки, коли поламалась ходова, не працює коробка передач, колеса заблоковані.
  • У випадку якщо загубились ключі від авто, поламалась сигналізація і двері заблоковані (за умови наявності документів, що підтверджують, що ви власник авто).
  • Коли в зимову пору неможливо завести авто, треба прогріти авто, пробилось колесо, акумулятор сів або бензин закінчився.

Різноманітні компанії в місті Старокостянтинів можуть надавати допомогу власникам автомобілів за невеликий проміжок часу, або за наперед зробленим замовленням. В залежності від того який автомобіль, чи складна поломка чи ні, все це впливає на вартість і тип спецтехніки, яка приїде на допомогу. Сьогодні фактично всі автопарки готові надавати:

  • Лебідкою, оснащена техніка;
  • для важкої техніки у тих випадках, коли допомога потрібна для великих машин;
  • евакуатор з маніпулятором;
  • техніка, яку можна частково або повністю навантажувати;
  • з різними типами платформ: зсувні, стаціонарні, гідравлічні, прямі та ін.

Евакуатор в Старокостянтинові обслуговує часто міста, райони прилеглі до нього та автомагістралі прилеглі до нього, можуть також виїжджати на виклики або доставки авто в області або по всій Україні.

Основним недоліком при зверненні до приватних власників евакуаторів в Старокостянтинів є те, що у випадку якщо послуга була надана не якісно, власнику авто немає куди звертатися. Так як послуги надає водій евакуатора, іноді в певних випадках приходиться чекати поки водій евакуатора звільниться для того, щоб виїхати на виклик. Коли Ви звертаєтесь у велику компанію, то є ймовірність, що допомога прийде швидше, так як є більше точок і машин, таким чином можна заощаджувати власний час.

Наш телефон: 096-364-84-03

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.