Місто

Екологічну інспекцію просять зупинити акумуляторний завод

Голові Державної екологічної інспекції України надійшло звернення від народного депутата України Єднака О.В. в якому йдеться про зупинення діяльності акумуляторного заводу та порушення кримінальної справи.

Мені як народному депутату України стало відомо, що в процесі роботи акумуляторного заводу в місті Старокостянтинів Хмельницької області (ТОВ «Мегатекс індастріал») здійснюються викиди речовин в навколишнє середовище, які можуть нанести шкоду довкіллю і здоров’ю місцевих жителів. За результатами позапланової перевірки, проведеної з 15 по 19 серпня 2016 року було виявлено низку порушень (відповідь Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області депутату Старокостянтинівської міської ради Полупану С.П. від 29.08.2016 № 3557/1), – говориться у зверненні.

Також депутат просить:

  • прийняти рішення про тимчасове зупинення діяльності акумуляторного заводу в місті Старокостянтинів;
  • видати припис про усунення виявлених порушень та проконтролювати його виконання;
  • передати до відповідного підрозділу Національної поліції матеріали, отримані під час перевірки 15-19 серпня 2016 року з метою порушення кримінального провадження і притягнення до кримінальної відповідальності винуватих осіб за скоєння злочину, передбаченого статтею 239 Кримінального кодексу України.

Звернення екологічна інспекція

Тим часом у Старокостянтинові місцеві депутати скликали позачергову сесію міської ради, з метою розгляду діяльності акумуляторного заводу ТОВ “Мегатекс індастріал” та екологічної безпеки міста. Сесія відбудеться у понеділок 5 вересня о 10 год. в приміщенні Старокостянтинівської РДА.

На сесії може бути присутній будь-який громадянин без попереднього узгодження та дозволу. Депутати просять усіх активних та небайдужих мешканців, які турбуються про своє майбутнє та майбутнє своїх дітей відвідати сесійне засідання.

Нагадаємо, це вже друга спроба наших депутатів висловити свою позицію по акумуляторному заводу, минулого разу сесія не спромоглася прийняти жодне рішення.

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “Екологічну інспекцію просять зупинити акумуляторний завод”

  1. Зрозуміло, що все має бути безпечно для людей. та.. закрити завод .. хм, а куди людям йти накажете з заводу? Чи ви готові надати робочі місця з не меншою зарплатнею??

  2. Я вважю, що раньше чим вірити “народним обранцям” потрібно все добре обміркувати. Аналогічне виробництво вже існує багато років і люди там працють щиро дякуючи за змогу працювати і утримувати свої родини, не побираючись по звробітках в пошуках кращого.А хто такі наші обранці, що вони зробили для свого народу – я їх не знаю і тим більше їхніх здобутків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.