Місто

Другу добу активісти не допускають львівське сміття в Старокостянтинів

Другу добу активісти не допускають львівське сміття на Старокостянтинівське сміттєзвалище, люди чергували цілу ніч і сьогодні продовжують відстоювати свої екологічні права.

Вчора о 8 ранку в місті розпочалася акція #Старокостянтинів не сміттєзвалище. Люди не допустили розвантаження 5-ти фур, в яких знаходиться близько 70-ти тонн сміття.

Одним із завдань цієї акції є поширення інформації про ситуацію з розвантаженням львівського сміття в Старокостянтинові.

За умовами договорів заключених з львівськими компаніями Старокостянтинів щоденно прийматиме до 50 тонн сміття і згідно платіжних документів ця цифра дотримується постійно.

Договір діє до 1 червня 2018 року, тому по його закінченні ми отримаємо:

50 тонн щодня – 1500 тонн щомісяця – 20000 тонн сміття загалом

На думку активістів така велика кількість сміття становить екологічну загрозу для усіх жителів Старокостянтинова, адже: 1) склад сміття не перевіряється, там можуть бути небезпечні елементи на зразок батарейок чи економ ламп; 2) на сміттєзвалищі відсутні ваги і фактично ввезення ніяк не контролюється.

Під час акції було з’ясовано, що існує акт екологічної інспекції в якому зазначено, що Старокостянтинівське сміттєзвалище перевантажене, а дозвіл на розміщення відходів діє лише до 2016 року:

Більше того, активісти розповідають, про цілі схеми чорного бізнесу побудовані на ввезенні львівського сміття:

 1. Підпільне сортування і реалізація сміття, нелюдські умови для працівників та їх сімей, в т.ч. дітей;
 2. Заробляння на львівському смітті фірм-прокладок наближених до міського голови Миколи Мельничука, схему заробітку дивіться тут.

#Старокостянтинів не сміттєзвалище

Долучитись до акції може кожен, кому не байдужа доля нашого міста.
Зараз потрібно:
– Прийняти участь в акції, чим більше буде людей, тим менше шансів потрапити сміттю до Старокостянтинова;
– Допомога в роздачі інформаційних матеріалів по місту;
– Намет, пальне.
Телефон штабу акції: +38(098)913-08-94
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

13 thoughts on “Другу добу активісти не допускають львівське сміття в Старокостянтинів”

   1. Бачу ця Ольга ботівська мельничуківська чи пецухівська прокладка.Хоче заговорити мера зі своїми схемами і приплести сюди депутатів з активістами. Скільки коштуєш строчілка?

  1. Olga Ermakowa 2-3 депутата є на блокуванні а також 2 громацькі організації , акція проходить без політичних гасел це дуже круто !!!!

  2. Світлана Зімченко на поділля центр слухав його виступ каже що сміття з львова приймаи буде , бо гоші заплачено

 1. Депутати від Сили людей і Свободи вже подали заяву на проведення позачергової сесії. Чекають рішення Мельничука про дату і час засідання

 2. лише одна політика. сьогодні воїна ховали з ато. не було інформації. колишньому колезі по ясену потрібна допомога. нема інфориації. має бути не лише політика але й не байдужість.

 3. лише одна політика. сьогодні воїна ховали з ато. не було інформації. колишньому колезі по ясену потрібна допомога. нема інфориації. має бути не лише політика але й не байдужість.

  1. Олено, заглядайте не лише на сайт, а й у Фейсбук. Про Сергія я писав не одноразово, і коштами допоміг.
   Про похорон воїна АТО у мене немає інформації, розкажіть детальніше.
   Бачу Ви переймаєтесь новинами міста і сайтом, пропоную Вам стати новинарем, будете писати про все, що забажаєте, що скажете?

 4. Менеджер з продажу ТОВ “Ясен Поділля”Сергій Гончарук потребує коштів на операцію на серц. Інфррмація в facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.