Місто

Як пройшов другий день Starkon fest

Другий день “Старкон фесту” виявився не менш насиченим на видовищні події ніж попередній. Відкрив другий день фестивалю фестиваль парад учасників.

Колона людей направилася від замку Острозького до центру міста, цікаво було спостерігати на наших вулицях лицарів, лучників, зброєносців, прекрасних панянок у середньовічному одязі та різноманітних містичних персонажів.

Далі протягом усього дня тривали лицарські поєдинки: бої 5 на 5, щит – меч, 3 на 3 прикували увагу глядачів своєю видовищністю та екшеном. Бійці продемонстрували справжню лицарську сміливість та вправність, особливою майстерністю відзначилися лицарі клубу історичної реконструкції “Айна Бера”, місто Київ.

Як ми вже розповідали лицарські бої ведуться у максимально реалістичному стилі із справжньою (тільки не загостреною) зброєю. Декілька лицарів під час боїв зазнали травм, сподіваємось не надто серйозних і бійці швидко стануть на ноги.

У перервах між боями гості фестивалю мали змогу спостерігати середньовічні танці та кінні виступи львівського “Каретного двору” на вихованців клубу “Козацький герць“.

Єдиним розчаруванням наприкінці другого дня фестивалю стала погода, раптовий сильний дощ розпочався якраз напередодні виступу гурту “Брати Гадюкіни”. То ж глядачі залишилися без очікуваного концерту.

Вже зранку організатори повідомили, що виступ “Братів Гадюкіних” переноситься на сьогодні на 18:00 год. А якщо врахувати те, що на сьогодні також призначені фінальні лицарські бої в усіх номінаціях – третій день має шанс стати найкращим протягом усього фестивалю “Старкон фест”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close