Місто

Долучайтесь до обговорення регламенту міської ради

Старокостянтинівська міська рада опублікувала проект регламенту.

Вчора на сайті міської ради з’явився проект регламенту обговорення якого так бурхливо тривало на сесії.

Обговорення проекту триватиме до 4 грудня 2015 року. До цього часу усі хто прагне якісних змін у місті мають можливість внести власні пропозиції до регламенту.

Пропозиції можна озвучити на засіданні робочої групи завтра в кабінеті міського голови, або в коментарях.

Завантажити проект регламенту
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “Долучайтесь до обговорення регламенту міської ради”

  1. Вони це реально все читали? :) Здається це те як має працювати рада, стандартні правила. Більше я з того що написано нічого не розумію, та напевно воно стандартно у всі часи.

  2. Стаття 30 п.7 …”Питання, не розглянуті на поточному пленарному засіданні сесії ради, також підлягають розгляду на наступному пленарному засіданні у вже визначеній раніше послідовності;” Якщо питання не буде розглянуто і на слідуючому засіданні то певно його можна розглядати ще років з 5)). Тобто, треба встановити терміни розгляду питань і особливо, якщо це стосується простих громадян. Моя думка – Не пізніше другого пленарного засідання. Це є дуже поширена практика, коли людина звертається, а її питання відфутболюється на слідуючі засідання і так цілий рік.

    1. Пленарне засідання це частина однієї сесії. В регламенті передбачено що сесію не можна закрити доки не будуть розглянути усі питання порядку денного.

  3. Не всі пункти обов’язків депутата згідно чинного законодавства внесені в регламент. Права не забули внести, а частину обов’язків чомусь забули Закон “Про статус депутатів місцевих рад” від 11.07.2002 № 93-IV, Розділ ІІ Глава 1. Стаття 10 “Обов’язки депутата місцевої ради у виборчому окрузі “. Також не всі громадяни міста мають доступ до інтернету де розташовані віртуальні приймальні депутатів, тому це питання треба переглянути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.