Місто

До Старокостянтинова заборонено ввезення будь-якого сміття!

Сьогодні, на позачерговому засіданні сесії Старокостянтинівської міської ради депутати встановили мораторій на ввезення на Старокостянтинівське сміттєзвалища будь-якого сміття, крім того, що продукується на території міста.

Дане рішення було прийнято після тривалого обговорення та заслуховування позицій усіх сторін, в тому числі жителів міста та громадських активістів. Під час обговорення присутнім було продемонстровано більше трьох тисяч підписів жителів міста, які висловились проти заведення сміття до Старокостянтинова.

Ці підписи були зібрані ініціативною групою за час акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище, яка тривала 13 днів.

Проектом рішення сесії пропонувалося розірвати договір про завезення львівського сміття до міста та встановити, що умовою подальшої реалізації проекту по реконструкції сміттєзвалище є проведення громадських слухань та рішення сесії міської ради.

В процесі обговорення депутати додатково прийняли рішення про запровадження мораторію та про розгляд на наступній сесії питання реконструкції старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів та приведення його до відповідності вимогам законодавства.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ icon_align=”left” title_size=”” backgroundcolor=”#F6F6F6″ icon_circle=”” icon_circle_radius=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” icon_size=”” link_type=”” link_area=”” animation_delay=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””][content_box title=”” icon=”” backgroundcolor=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordercolorsize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordercolorsize=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”” linktarget=”_self” linktext=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] Від себе вітаю всіх жителів міста із прийняттям цього рішення, вітаю ініціативну групу активістів та депутатів, що стали рушійною силою акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище. Дякую усім людям, що нас підтримали!

Під час акцію багато людей запитували: А Ви вірите, що можна буде щось змінити? – Вірю! – була моя відповідь. Бажаю і Вам, наші читачі, Віри у власні сили! Разом ми змінимо наше місто!
[/content_box][/content_boxes]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

5 thoughts on “До Старокостянтинова заборонено ввезення будь-якого сміття!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.