Місто

До Старокостянтинова продовжують завозити львівське сміття

Схоже на Старокостянтинів чекає продовження епопеї із львівським сміттям і цього разу обставити закручуються набагато цікавіше, куди там детективам Агати Крісті.

Не зважаючи на заборонну ввезення будь-якого чужого сміття, яку прийняла міська рада 2 червня 2017 року на наше сміттєзвалище продовжується завезення львівського сміття.

Так, сьогодні від мешканців надійшло повідомлення про те, що вантажний автомобіль із львівськими номерами знаходиться на території Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів. Група активістів разом з депутатами міської ради одразу вирушили на сміттєзвалище.

Нажаль автомобіль застати нам не вдалося, але сліди його перебування були, це була щойно розвантажена купа сміття більшість якого була львівського походження. Зверніть увагу на написи на документах та речах фото. При цьому ворота на полігон були відчинені навстіж і жодного працівника там не було за увесь час нашого перебування (близько 2,5 год.).

По телефону ми зв’язались з заступником керівника Старокостянтинівського ККП, однак він повідомив що нічого не знає про цей факт.

Щоб зафіксувати правопорушення та з’ясувати хто його допустив було викликано працівників поліції.

Прохання до наших читачів повідомляти про факти вивезення львівського сміття на наше сміттєзвалище.

А тим часом, міська рада, за подання депутата Олександра Шевчука, готує скасування мораторію на завезення сміття.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

10 thoughts on “До Старокостянтинова продовжують завозити львівське сміття”

    1. Ага, кажуть, що саме він має бути директором. Не стверджую, бо від нього інормації не маю. Мовчить, хоча я запитала. Виктор Мартыненко, внесіть ясність про свою принципову позицію. Хай вже розчарування буде повним :(

  1. Все продається і купується і нічого з тих грандіозних планів не буде,завалят цей полігон відкриють другий.Хтось на цьому на живеться а нашим дітям в цьому жити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close