Місто

До 150 тонн львівського сміття на добу планують завозити в Старокостянтинів

Зранку чергова фура львівського сміття розвантажилась на нашому сміттєзвалищі, за інформацією, яка у нас наявна, їх має бути сьогодні чотири штуки.

Ми намагались з’ясувати як так вийшло і хто не виконує рішення міської ради про заборону завезення чужого сміття до міста.

В процесі цього стало зрозуміло: мало того, що рішення не виконується, міська влада планує завозити вже до 150 тонн сміття щодоби. Нагадуємо, попереднім договором, який було розірвано за запевненнями всіх сторін було передбачено до 50 тонн сміття на добу.

А тепер задумайтеся, чого варті слова нашої влади і деяких “активістів”, коли після стількох подій, в порушення офіційно прийнятого рішення сесії міської ради і далі продовжується завозитися сміття. Чого взагалі варті депутати у нашому місті якщо їх рішення ігнорують керівники комунальних підприємств? Хто з ними рахується? На що вони впливають?

Складається враження, що в Старокостянтинові діє лише одна сила, навколо якої все крутиться. І ця сила – міський голова Микола Мельничук, якому здається глибоко начхати на депутатів, сесії, постанови, мораторії, якщо мова йде про його ОСОБИСТІ інтереси. Так, саме особисті, бо хто б там що не казав, а в громади у нас якось не заведено щось запитувати і цікавитись її думкою.

То як, громадо, ти заслуговуєш на таке ставлення? Чи готова ти боротися за свої інтереси?

Якщо готова, то очікуйте додаткової інформації на сайті та в нашій групі в соцмережі Фейсбук.

Копії документів, що нам вдалося отримати:

Меморандум 1

Меморандум 2

Меморандум 3

Додаток до договору про наміри по сміттю

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

11 thoughts on “До 150 тонн львівського сміття на добу планують завозити в Старокостянтинів”

  1. Цікаво, от вивіз п.1,1 погоджується з громадськістю, а прийом? А ще, як в комерцдоговорі – конфіденційність і секретність. Капєц, як в інтересах громади :(

    1. Конфедеційність інформації , зобов”язання не розголошувати і не передавати отриману інформацію.Мова точно не про військовий стратегічний об”єкт, а лише про полігон побутових відходів?

    2. Я – за реконструкцію звалища, яке мав би робити безпосередній його власник – ККП. І проти цинічних схем дерибану коштів. Враховуючи свій досвід роботи хочу сказати – не можна ТАК безцеремонно і всіх вважати бидлом. Це до пори, до часу. Тендітніше, панове, на два життя не нагребетесь, воно все-одно одне. :(

  2. Тобто тепер Мельничук разом з ‘Силою людей тобто грошей тепер разом? Круто! Я завжди казав,що Афанасьєв і команда – це просто артисти. Тепер виплило все на поверхню…

  3. Міський голова поставив крапку на майбутньому мабуть свідомо бо знав що на посаду на наступні вибори його не обируть. Вихід один громадський вплив та вплив депутатів міськоі ради.

  4. Оце закрутили. Але може кому і дивно, але маючи вже певний досвід спілкування півтора роки з владою, можу сказати, що основний аргумент тут звісно ГРОШІ. І зараз до цього проекту підтягуються все нові і нові дійові особи. І де хто буде дуже здивований коли почує їх прізвища. І від влади є, і від непримиримої опозиції. Сила велика в тих аргументах. Рідко хто може проти них встояти мабуть. Час розсудить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.