Місто

Дежавю по-старокостянтинівськи

Знову і знову ми повертаємось до питань, про які не раз писалось, адже знову і знову вони з’являються в порядку денному міської ради.

Від початку діяльності цієї каденції депутатів, робота міської ради викликає стійке відчуття дежавю. Ті ж самі люди пропонують ті ж самі проекти, обговорюють ті ж самі питання, отримують ті ж самі рішення та знову продовжують рухатись по колу. А час іде, місто живе власним життям, рішення продовжують обговорюватись…

Згідно інформації з офіційного сайту міської ради, завтра на сесії планується затвердження на посадах заступників міського голови Миколи Мельничука. І як Ви думаєте, чиї кандидатури подані міським головою? Щодо кого прийматимуть рішення міські депутати?

Впевнений, той, хто хоч трохи спостерігає за сесіями міської ради та переглядає наш сайт правильно відповість на це питання практично з першого разу. Вірно! Депутатам пропонується розглянути на посади заступників наших старих знайомих: Мельника Сергія Васильовича та Коваля Олександра Анатолійовича.

І це після трьох (трьох!) невдалих спроб, обговорень і голосувань за ці кандидатури!

Після того, як обидва кандидати, бачачи безперспективність підтримки їх депутатами, виступили із заявами та самостійно зняли свої кандидатури з розгляду!

Ми знову змушені спостерігати ту ж картину, справжнісіньке тобі дежавю…

Хто бажає спробувати на собі це відчуття, подивіться як усе було у наших попередніх матеріалах (натисніть на назву, щоб переглянути):

Аналогічна історія була і з прийняттям генерального плану Старокостянтинова. За рік, цей надважливий для міста документ, не менше чотирьох раз включався в порядок денний.

При цьому, він двічі голосуванням депутатів відхилявся як недосконалий і такий, що потребує доопрацювання.

З настирливістю відбійного молотка апарат міської ради, не змінюючи навіть жодної коми, знову і знову подавав на голосування генеральний план.

І нарешті результату було досягнуто, депутати підтримали те рішення, від якого раніше відмовлялися. Як змінювалася позиція депутатів дивіться в таблиці наприкінці цієї статті (кольором виділено депутатів, голоси яких дозволили прийняття рішення: оранжевим – зміна позиції, червоним – зміна позиції на повністю протилежну).

Що спонукало наших обранців змінити свою думку з приводу цього питання – знають лише вони. Напевно можна сказати лише одне: такі методи роботи явно не додають ефективності діяльності міської ради, а збоку це взагалі виглядає як “проштовхування” потрібних рішень.

Чи вийде цього разу проштовхнути таке рішення побачимо вже завтра.

Результати поіменного голосування депутатів
міської ради на засіданнях 4-ї, 6-ї та 12-ї сесії з питання затвердження
Генерального плану міста Старокостянтинів
№ з/п ПІБ
депутата
29 січня
2016
17 червня 2016 07 жовтня 2016
1 Мельничук Микола Степанович за за за
2 Андрусенник
Василь Сергійович
відсутній відсутній відсутній
3 Афанасьєв
Олександр Вікторович
утримався утримався утримався
4 Афанасьєв
Костянтин Вікторович
проти утримався утримався
5 Булич
Володимир Євгенійович
за за за
6 Ваврищук
Микола Васильович
утримався утримався відсутній
7 Ваврищук
Василь Миколайович
утримався утримався відсутній
8 Возний
Олександр Іванович
н/д за за
9 Гаєвський
Сергій Васильович
утримався утримався утримався
10 Глушенюк
Дмитро Володимирович
відсутній відсутній відсутній
11 Горда Ганна
Устимівна
н/д відсутня за
12 Городова
Людмила Олександрівна
за відсутня за
13 Гривник
Володимир Григорович
утримався відсутній за
14 Грозян
Іван Михайлович
утримався утримався утримався
15 Івонько
Світлана Василівна
проти утримався утрималась
16 Ковбель
Василь Васильович
за за за
17 Лісовський
Дмитро Сергійович
проти утримався за
18 Лук’яненко
Юрій Анатолійович
за відсутній відсутній
19 Малярчук
Сергій Леонідович
за утримався за
20 Мініх Ірина
Миколаївна
утрималась відсутня за
21 Михайлюк
Василь Іванович
за утримався за
22 Петрук Юрій
Петрович
за відсутній відсутній
23 Поліщук
Андрій Миколайович
проти за за
24 Полупан
Степан Петрович
проти утримався утримався
25 Пономарьов
Сергій Вікторович
проти утримався утримався
26 Пономарьов
Руслан Вікторович
проти утримався утримався
27 Проказюк
Тарас Олександрович
утримався утримався утримався
28 Савчук
Галина Леонідівна
утримався утрималась за
29 Співак
Михайло Петрович
за відсутній за
30 Стаднік
Віктор Петрович
н/д за за
31 Степанишин
Олександр Дмитрович
за за за
32 Франко
Анатолій Михайлович
проти утримався утримався
33 Шевчук
Олександр Олексійович
проти утримався утримався
34 Шуляк Олена
Олександрівна
утримався утрималась за
35 Шумова
Раїса Петрівна
за за за


Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

24 thoughts on “Дежавю по-старокостянтинівськи”

 1. А в мене більше питань і неприйняття до тих, хто утримався. Це як, немає думки з цього приводу чи є думка, яку лячно озвучувати? А такі ідейні на словах :( А ті, що не ходять взагалі – навіщо Вам депутатство взагалі? Для вирішення ТІЛЬКИ СВОЇХ питань? Чим більше на це дивлюсь, тим більше прагну до звуження кола друзів і знайомих. Сумно.

 2. Я вже не раз висловлював свою власну думку та думку правління нашої ГО з приводу цього як на мене дивного намагання призначити та тієї впертості, з якою мер просовує знову це питання на чергову сесію. На моє запитання, чому саме ці фахівці, почув відповідь – немає достойних кандитатів. Пропоную, як не раз відмічалось мером, що наше місто найкраще, провести експеримент. Оголосити конкурс на ці вакантні посади, утворити комісію з залученням досвідчених керівників, що зараз на пенсії, залучити представників Громадських організацій міста та викласти умови. Хто бажає на ці посади, має мати план дій на перспективу. Що саме він планує зробити на тій ділянці роботи та шляхи реалізації своїх планів. Зараз міністрів призначають через конкурси і і нших керівників, а тут ранг дещо нижче. Та й не можемо ми знати кожного жителя міста може він керувати чи ні. Сам же Микола Степанович не народився мером, а пройшов певний шлях. Як на мою думку то потрібно більше ставити ставки на молодь, допомагати їй. Я маю досвід спілкування з молодими офіцерами, що за роки війни стали на вищі та керівні посади в ЗСУ, це люди нової генерації, не солафони, вони знають ціну солдата, і ціну життя на війні, і від того мають позитивні результати. Але ж не все так їм просто. Розгорнута компанія щоб принизити роль молодих та авторитетних командирів всіх рівнів. Чому? Запитаєте ви, а тому, що представники старої еліти не бажають здавати завойовані позиції та посади (вважайте статки, девіденти та інше). Так і в нас в місті, хтось з жителів помітив, що стало гірше коли немає замів у мера? Думаю що ні. А чому, запитаєте. А тому шановні, що ті зами ні нащо суттєво не впливають. Вони просто виконавці волі керівника. А щодо цих кандидатів, то я особисто не приємно вражений тою їхньою впертістю, хіба Ви не бачите, що вас НЕ ХОЧУТЬ бачити на цих посадах більшість депутатів. Саме депутати представляють громаду міста, значить вас не бачить більшість громади на цих посадах. Але ж ні принципово ломають не згідних депутатів через коліна, звонять керівникам, де працюють депутати вмовляють напевне торги ведуть і т.д. Що ви робите? Для чого це протистояння. Шановні кандидати на посади, ви ж не безробітні, навіщо таке чергове приниження?

  1. “Саме депутати представляють громаду міста, значить вас не бачить більшість громади на цих посадах.” чому так впевнено говорите про те що депутат не підтримує ту чи іншу кандидатуру то і виборці проти нього? депутати не підтримують томущо кандидати їм особисто не подобаються, а я впернений що і для більшості депутатів їхні виборці до одного місця…

  1. ОКсаночка підтримує Ігоря так само як підтримувала свого Борю САВЧУКА (екс нач. паспортний стіл) коли той брав бездумно у всіх хабарі і приносив до неї додому для того шоб купити чергову цяцьку чи поїсти. Все нажито непосильним трудом!

 3. Сергію, як зрозумів що ви хтіли сказати про досвід молоих офіцерів на фронті і їх становлення, але думайте що пишите – знати ціну солдата та ціну його життя,
  якось не коректно

  1. Александр Кондратюк Ну, нехай Коваль – молодий, керівник партії спонукає і МС йому саме це за підтримку обіцяв (Сашо, вибач, мої припущення :) ), а от Мельнику навіщо? Там вже з їх системи є :)

  2. Сергій Пікуля От не сидиться людям на пенсії :) Через таких і пенсійний вік підвищують. Ходи на риболовлю, розводь бджіл, сади дерева – нє, дай покерувати :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.