Місто

Дерева в центральному парку вирубали без дозволу – виконком

Дерева в центральному парку Старокостянтинова були зрізані без відповідного дозволу, про це на своєму засіданні повідомили члени виконавчого комітету.

За інформацією Олександра Іванощука виконавчим комітетом був прийнятий мораторій на вирубку дерев до представлення проекту реконструкції парку.

Однак, не дивлячись на заборону вирубки, Комбінатом комунальних підприємств 25 квітня 2017 року спершу було “сформовано крону”, а 31 січня 2018 вирубано дерева повністю.

обрізані стовбури дерев
“Сформована” крона дерев. 25.04.2017р.

Нагадуємо, таким же чином формувалась крона дерев і в парку “Новоміський”, ще в 2014 році. Тоді в місті через це відбулася акція “Стоп знищенню зелених насаджень“.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

5 thoughts on “Дерева в центральному парку вирубали без дозволу – виконком”

 1. Правильно зробили, ці величезні осики і тополі небезпечні, вони крихкі легко ломаються від вітру, крім того при цвітінні летить пух. Чомусь в в/ч біля Андріівської церкви почали різати і зупинились, а там гілки літом на тротуар вже падали.

  1. Насправді там і інші дерева вирубувались протягом цього часу, але питання в іншому – у нас так повелося в місті останнім часом:
   1. Сесія м/р забороняє везти сміття – В.Булич везе;
   2. Виконком забороняє вирубувати дерева – В.Булич вирубує.
   ККП у нас не контрольоване ніким підприємство?
   Для чого ми владу обирали у місті, чи я чогось не розумію?

  2. Булич не має з чого гроби робити от і вирізали….а в занальному я особисто не проти що вирізають старі дерева …от тільки нехай саджають молоді на місці вирубки старих ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.