Місто

Депутатам не дали проголосувати рішення по акумуляторному заводу

Міський голова Микола Мельничук зробив усе, щоб не допустити голосування по акумуляторному заводу на сесії міської ради.

Сьогодні, на одинадцятій позачерговій сесії Старокостянтинівської міської ради було людно, розглядалося питання, що не може залишити байдужим будь-кого, хто проживає в місті. А саме, депутатами міської ради планувалося прийняти рішення, що стосувалося діяльності акумуляторного заводу, у зв’язку з нещодавно встановленим фактом суттєвого перевищення свинцю в ґрунті.

За більше ніж 5-ти годинне обговорення було заслухано депутатів, представників екологічної служби, санстанції, прокурора, директора заводу, працівників заводу, мешканців другого вокзалу та активістів.

З обговорюваного питання ініціативною групою депутатів було запропоновано проекти рішень сесії, та міський голова заявив про незаконність даних проектів рішень та оголосив про закриття сесії, попри бажання багатьох депутатів провести голосування. Таким чином уся полеміка, доводи і виступи людей виявилися марними. Жодних власних пропозицій Микола Мельничук до пропонованих проектів рішень не надав і депутатів позбавив можливості їх доопрацювати.

А які ж рішення пропонували прийняти депутати, до нас потрапив текст одного з рішень, що планувався до голосування:

П Р О Е К Т Р І Ш Е Н Н Я
11 сесія міської ради
(позачергова)
від 5 вересня 2016р. №___ м. Старокостянтинів

Про звернення до органів державної влади

Керуючись статтею 50 Конституції України, ст. 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 15 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та актом перевірки Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області №101/01 від 19 серпня 2016 року та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада, –
ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М про призначення перевірки міністерства та прохання взяти під особистий контроль діяльність підприємства ТОВ «Мегатекс Індастріал», у зв’язку з екологічною ситуацією, що загрожує життю та здоров’ю мешканців міста Старокостянтинова.

2. Звернутися до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації про відкликання дозволу на спецводокористування №1068 від 10.03.2016 року, а також про відкликання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря № 6810800000-00167 від 21.10.2015 року, в зв’язку із встановленими порушеннями.

3. Звернутися до Кабінету Міністрів України та РНБО з метою оголошення території міста Старокостянтинів зоною надзвичайної екологічної ситуації відповідно до ст..65 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та на підставі акту перевірки Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області №101/01 від 19 серпня 2016 року.

4. Провести незалежну комплексну експертизу впливу діяльності підприємства ТОВ «Мегатекс Індастріал» на екологію, навколишнє природне середовище та здоров’я жителів міста Старокостянтинів з врахуванням планів по розширенню підприємства за рахунок коштів резервного фонду бюджету міста. Тимчасовій контрольній комісії до 15.09.2016р. надати пропозиції по залученню експертів та вартості запланованих робіт.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Мельничука М.С та тимчасову контрольну комісію «По заходах контролю за припиненням незаконної діяльності акамуляторного заводу, що порушує Закони України та безпеку мешканців Старокостянтинова»

ДАЛІ БУДЕ…

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

22 thoughts on “Депутатам не дали проголосувати рішення по акумуляторному заводу”

 1. Сергій Миколайович Худий .Для чого вся ця комедія ви думаєте що ви кращий за інших.Ну закрийте ви цей завод.Куди люди підуть працювати.Спитайте свого батька про екологію на заводі Металіст і нічого живемо.Нам і так важко а такі як ви ще більше підливаєте масла у вогонь

 2. Було б дуже дивно, якщо б пан міський голова вчинив інакше! На цій сесії ясно видно “повагу ” пана мера до депутатського корпусу та жителів міста! Очевидно щось не так у діяльності акумуляторного заводу, а інакше нащо чинити такий опір і бути проти рішень щодо перевірки вищезазначеного підприємства! Надіюсь, що коли будуть наступні вибори міського голови жителі міста зроблять відповідні висновки…..

  1. Люда, люди то зроблять висновки, але перед виборами ти ж знаєш, як він знову всього наобіцяє. До своїх виборців, крім тих, що під його командуванням ходять, ще долучаться працівники акумуляторного заводу. Він же їх на кожну сесію приволікає. Скоро вже депутати не будуть потрібні. Все буде вирішувати акумуляторний завод.

  2. Пробувши на сесіі 4 години зрозумів одне пан мер двома руками і ногами за те щоб завод працював,видно має добрий відкат від директора та власника заводу,а мешканці міста йому до ……

  3. Світлана Івонько пані депутат, перед тим як вводити людей в оману, та роздувати скандал, Ви хоча б спробували почати розбиратися із поряд побудованим елеватором, на якому взагалі не стоять будь які фільтри

  4. Я Вас особисто запрошую зі мною зустрітись, якщо в Вас така зацікавленість в цьому підприємстві. А так людям в масках я ні чого не збираюсь розповідати, тим більше в мене немає ніяких особистих інтересів, ні до цього, ні до іншого підприємства. Мої виборці знають кого і що я захищаю. Від них в мене немає ніяких секретів і з ними я розмовляю віч- на- віч.

  5. Я ж по -моєму зрозуміло Вам написала, що готова з Вами зустрітись і порозмовляти. Це чогось Ви перекручуєте і відхиляєтесь від відповіді. Чи доходить так важко? Мене хочете скомпроментувати? Не ВИЙДЕ.

  6. Світлана Івонько Таке враження, що дана сторінка створена саме для обговорення саме цього питання. І для відстоювання інтересів влади і заводу – не дискутуйте, не тратьте свої нерви і час. Я дуже хочу помилятись, але маю певні думки, хто стоїть за цим фото. І мені від цього дуже прикро :(

 3. Потяг пішов, рейки розібрали, а ви все ще маєте надію купити квиток на старий рейс. Які висновки зроблять мешканці міста, якщо вони раз по раз наступаюь на ті самі граблі? До нових виборів мера далеко, до того рівень отрути в грунті збільшеться ще раз в 10, і мерія відкриє родовище корисних копалин, бо ж вірять, що Мельничук то Старконівський Цар!

  1. А гляньте на сесії на наших жителів – працівників заводу. Я від їх риторики в шоці. За себе мають право самі вирішувати, але зовсім не думати хай не за чужих, а за своїх близьких – це вище мого розуміння. Та тієї зарплати потім навіть на ліки не вистачить. Сумно і страшно :(

 4. Пікуля, ти хотяб тут не старався обманути людей, що це в тебе за заголовок??? кому не дали проголосоувати??? всі все по закону обяснили, юрист скільки по закому має розглядати проектрішень??? коли йому мають дати проектрішень??? тож якщо ти сам не дуже розумний, то хоть людей не роби такими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.