Місто

День Незалежності в Старокостянтинові

Святкування 24-ї річниці Дня Незалежності пройшло в Старокостянтинові.

Вчора місто відзначило державне свято День Незалежності України. Урочисті заходи відбувалися на центральному стадіоні.
Приємно вразила значна кількість людей які прийшли на свято і багато багато національного вбрання. Особливо діти.
Радує що нове покоління змінюється.

З вітальним передвиборчим словом виступив міський голова Микола Мельничук. Також привітав присутніх із святом та подякував за підтримку і допомогу начальник Старокостянтинівського гарнізону полковник Микола Коваленко. Для полковника це був вдвічі особливий день, адже як командир бригади тактичної авіації він вранці отримав з рук Президента бойовий прапор бригади, який був вперше внесений на святі.

Бойовий прапор бригади був відсутній 23 роки, з того часу як декілька літаків втекли в Москву з Старокостянтинівського аеродрому на початку 90-х років.

Особливо хвилюючим моментом святкування було вручення нагород та відзнак міської ради родинам загиблих воїнів російсько-української війни та учасникам бойових дій, яке проходило під бурхливі оплески трибун.

Фото і відео з свята:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “День Незалежності в Старокостянтинові”

  1. Жаль, что утром ничего в городе не проходило. Можно было бы в парке для деток провести мастер-классы или какие-то спортивные развлечения.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.