Місто

Чому заблокували роботу сесії – позиція сторін

Вчора роботу 27-ї сесії було зупинено та рішенням міського голови перенесено на наступну п’ятницю. Причина – блокування трибуни депутатами від фракцій “Сили людей” та “Свободи”.

Одразу після закінчення сесії ми поцікавилися думкою обох сторін чому це відбулося. Ось, декілька цитат із позицій, які були озвучені сторонами:

Олександр Степанишин, секретар міської ради:

– В середу о 17:00 год. кожна політична сила була присутня на засіданні в міського голови де розглядалося питання щодо комісій. На засіданні шляхом голосування було підтримано даний проект рішення для того, щоб його винести на сесію.

Якби даний проект рішення був прийнятий за основу, після цього кожен депутат міг би внести свої пропозиції як до кількісного, так і до персонального складу комісій. Далі рада шляхом голосування або підтримує дану пропозицію, або її відхиляє. Це демократія, а блокування трибуни, відривання мікрофонів.. слухайте сьогодні виходить, що два чоловіки, чи дві партії не дали депутатському корпусу прийняти виважене рішення.

Микола Ваврищук, голова фракції ВО “Свобода”:

– Секретар міської ради разом з міським головою прийняли рішення, що вони можуть виключити представника “Свободи” з земельної комісії. Нам це взагалі не зрозуміло: чому не погодивши з нами (адже жодної розмови про це не було) нашого представника виключили з цієї комісії.

Я переконаний, що це саме ініціатива міського голови забрати тих “неугодних депутатів”, які дуже часто не голосують так, як потрібно міському голові і секретарю міської ради.

Деякі фракції мають по три представника в земельній комісії, а наші фракції фактично усувають. Це робиться для того, щоб ми не знали що там відбувається, які земельні ділянки планують видатись, не знали кому вони плануються виділятись і на яких умовах.
***

Повністю інтерв’ю ви можете переглянути у відео:

Як відбувалось блокування:

Блокування трибуни під час сесії міської ради

Засідання 27 сесії міської ради. Пряма трансляція. Блокування.Додивіться до кінця!Більше про передумови виникнення цієї ситуації читайте за посиланням: http://starkonnb.info/news/city/zminiti-sklad-postiynih-komisiy.html

Опубліковано Громадська організація "Старокостянтинів небайдужий" 23 лютого 2018 р.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Чому заблокували роботу сесії – позиція сторін”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.