Місто

Чому ми це робимо?

Вчора ми писали, чим займались протягом першої половини 2017 року, а зараз я хотів би вам розповісти ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Дехто називає це політикою, а я кажу що це тому, що ми небайдужі.

Вважаю, що зараз не той час, коли ми маємо сидіти вдома і чекати змін. Йдучи по місту, проходячи повз меморіальну дошку пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим у російсько-українській війні землякам подумайте про цих людей. Людей, що віддали своє життя за наш мир і спокій. Вони вірили в краще і ми не повинні їх підвести. Я думаю лише цієї однієї причини цілком достатньо.

Багато хто каже: от повернуться хлопці з війни і наведуть порядок. А я думаю – вони прийдуть і запитають: що ми робили в той час, коли вони були там?

Наше завдання зробити так, щоб вони відчували нашу підтримку, бачили зміни вже зараз, розуміли що все не дарма, щоб вони повернулися у змінене місто.

Чому місто? Тому що це той рівень, на який ми реально можемо вплинути.

Це наш фронт і це наш вклад у спільну Перемогу!

Подумайте, скільки років ми живемо і все сподіваємось на краще. Що прийде хтось і все зміниться, підвищать заробітну плату, пенсію, перестануть красти і ми заживемо…

Роки йдуть, а нічого не змінюється, ми пережили один Майдан, другий, вже й діти виросли, а краще не стає.

Дуже багато людей зневірюється і їдуть шукати кращої долі в інших країнах, тільки серед моїх знайомих таких десятки, думаю і ви багатьох таких знаєте.

Це дуже страшно насправді, і не важко передбачити чим такий перебіг подій закінчиться для нашого міста, для нашої країни. Але як переломити ситуацію?

Тільки наші спільні зусилля можуть змінити хід подій!

У кожного з нас є своє особисте життя і свої питання: дім, робота, сім’я, бізнес та інше. Але якщо ми нічого не змінимо, якщо не знайдемо часу зараз, то прийде день, коли це все може стати вже не важливим. Не важливим з однієї причини: якщо ми нічого не будемо робити, то колись Система, або ще гірше – Русскій мір добереться і до нас.

А що я можу?

Так, одному доволі важко, але гуртом ми можемо досягнути багато. Повірте, головне захотіти і зробити перший крок до змін у нашому місті і в нашому житті.

Ви бачите яких ми досягли результатів, навіть не дивлячись на те, що часто ці ініціативи втілювали в життя лише кілька людей. Подумайте, що може бути, коли нас буде більше і ми станемо організованіші.

Як говорила Маргарет Мід: “Нізащо не вірте, якщо вам скажуть, що жменька небайдужих не в силах змінити світ. Бо досі тільки вони це робили”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.