Місто

CHOICE вчить бути відомим

Навряд знайдеться у світі людина, в котрої б хоч раз не виникало бажання стати відомим. Та популярність, як з’ясувалося, не така вже проста річ, і щоб її досягнути потрібно багато чого знати та уміти. Про це ми говорили у неділю, 19 березня 2017 року, на тренінгу “Як стати відомим і навіщо?”, який пройшов в рамках проекту «CHOICE: культурна спадщина і сучасність», в місті Старокостянтинів.

Члени громадської організації “Старокостянтинів небайдужий“, яка стала організатором даного заходу та усі, кому була цікава дана тема, і хто знайшов час і можливість прийти у вихідний в кафе “Шоколад”, мали змогу дізнатися:

  • Про особистий імідж та імідж організації, як він формується і що з його допомогою ми хочемо сказати світові;
  • Про власний меседж та меседж нашої ідеї, які ми передаємо світу, як його сформувати;
  • Про бренд і брендінг: від особистого до громадського, як будувати та просувати свій бренд;
  • Про механізми передачі наших меседжів;
  • Про форми і методи комунікацій у сучасному світі.

З присутніми ділилася знаннями Юлія Забалдіна – експерт, фахівець із стратегічного планування, маркетолог, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торгівельно- економічного університету, учасник робочих груп із створення Стратегії розвитку туризму та Концепції Програми розвитку туризму в Україні.

Навчання чергувалося з спілкуванням, роботою в групах, діловими іграми та розминками, наприклад, з такими назвами: «Представлення з позиціонуванням», «Зіпсований телефон», «Безлюдний острів».

Все пройшло на стільки легко, весело, пізнавально і невимушено, що учасники не приховували задоволення:

– Дуже позитивні враження, яскраві приклади, можливість безпосереднього застосування отриманих знань на практиці в житті, – так розпочав ділитися своїми враженнями Станіслав Мушкет;

– Тренінг хочеться записати на відео та постійно переглядати як підручну книгу, оскільки було дуже багато необхідної та влучної інформації, яку можна використовувати в різних аспектах: починаючи від саморозвитку до втілення ініціатив громадської організації, – підтримав його Павло Слободенюк;

– Нам всім настільки було цікаво! Всі уважні, активні, просто класне поле для самовираження! – з захопленням говорить Олександра Боровик;

– Сподобались практичні завдання, весело та розкуто, дізналась про себе багато інформації від людей, яких я бачу вперше, – говорить Людмила Литвиненко, яка потрапила до нас вперше;

– Корисно, професійно, ефективно, – лаконічно продовжує Олена Бєліцька;

– Для себе ми вирішили, що завжди будемо брати участь у таких тренінгах! – долучається Сергій Стецько;

– Легкий та веселий тренінг, який найбільше сподобався та який я запам’ятаю назавжди, – підсумовує Віта Гапон.

Сповнені задоволення від проведеного часу та проробленої роботи, на цій позитивній ноті ми завершуємо проект «CHOICE: Cultural Heritage – Opportunity for Improving Civic Engagement» в Старокостянтинові, адже це був останній тренінг в його рамках.

Та, для тих хто все пропустив, і хотів би взяти участь у схожих заходах маємо добру новину: наша організація разом з Старокостянтинівською центральною районною бібліотекою стали переможцями у проекті “Пульс” (проводиться IREX, АМУ, USAID), то ж за деякий час очікуйте на нові заходи. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

А як усе було цього разу можете переглянути у серії коротеньких відео:

логотип ЄСПроект фінансується Європейським Союзом.

Цю публікацію видано за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “CHOICE: Cultural Heritage – Opportunity for Improving Civic Engagement”. За зміст цієї публікації відповідають виключно партнери-виконавці, і його жодним чином не можна вважати таким, що відображає погляди Європейського Союзу.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.