ВажливоМісто

Чи бути індивідуальному опаленню в Старокостянтинові?

Групою депутатів, адвокатів і юристів підготовлено та подано на сесію міської ради, яка відбудеться 17 листопада 2017 року, проект рішення про затвердження положення, що передбачає можливість встановлення індивідуального опалення та відключення окремих квартир від централізованого теплопостачання.

Як відомо, у Старокостянтинові встановлення індивідуального опалення, це доволі складне і болюче питання. В міській раді часто можна почути, що така річ взагалі заборонена. Що втім не заважає частині мешканців успішно встановлювати відповідне обладнання.

Як запевняють автори, даний проект рішення має на меті врегулювати це питання і забезпечити усім бажаючим можливість встановлення індивідуального опалення при дотриманні встановлених вимог.

Серед авторів проекту адвокати Олена Літвінова, Віталій Залевський, депутат міської ради О.В. Афанасьев, співдоповідачами виступили депутати А.М. Франко, Г.М. Савчук, С.В. Івонько, С.В. Нараєвський, С.П. Полупан, К.В. Афанасьев, Т.О. Проказюк.

Наразі відповідне рішення підтримали 22 депутати. Їх голосів на сесії фактично було б достатньо для його прийняття, але чи дійде справа до голосування – не відомо.

Справа в тому, що за інформацією авторів, керівництво міської ради не в захваті від пропонованого проекту.

Зокрема Олена Літвінова повідомила, що депутатське звернення старанно намагаються приховати і відмовляють в його публікації на офіційному сайті міської ради. А за словами Олександра Афанасьєва, депутатів, що підтримали даний проект, викликали до міської ради та проводили з ними профілактичні бесіди.

Документ зареєстрували в міській раді 6 листопада, зараз 8 листопада 2017 року 23:29 год., дійсно на офіційному сайті Старокостянтинівської міської ради проект даного рішення відсутній.

Однак у наше розпорядження потрапили копії усіх матеріалів, тож наводимо для наших читачів текст пояснювальної записки:

Якщо Вас цікавить питання встановлення індивідуального опалення в Старокостянтинові – пишіть в коментарях.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “Чи бути індивідуальному опаленню в Старокостянтинові?”

  1. Щиро дякую за розповсюдження інформації. Сподіваюся спільними зусиллями нам вдасться довести до відома мешканців Старокостянтинова істину про тих хто працює для них, – депутатів, які підтримали проект рішення, та опозицію проти мешканців на чолі з міським головою та “його особистими” депутатами.

  2. навіщо придумувати велосипед і так дозволено встановлення індивідуального опалення, якщо дозволяють характеристики димовентиляційної системи квартири.

  3. Щойно закінчилось обговорення питання індивідуального опалення на постійній депутатській комісії. Два депутати проголосували ЗА винесення питання на цю сесію, два проголосували ЗА довивчення питання.
    Головуюча вимкнула трансляцію засідання так і не оголосивши прийнятого рішення.

  4. Було б чудово якби прийняли проект рішення про індивідуальне опалення. Наразі його дозволяють встановлювати лише за умови відключення усього будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close