Місто

Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

20 вересня 2014 року Старокостянтинівська спілка ветеранів Афганістану, в рамках акції “Допоможи армії”, організувала благодійний концерт гурту “Долг” на підтримку Збройних Сил України.

Гурт “Долг” Тернопільської обласної організації УСВА був створений в 1987 році.

Їх пісні – це не лише пам’ять про афганську війну, але і данина мужності, стійкості, вірності обов’язку воїнів-афганців, що пройшли через її горнило, вшанування пам’яті загиблих. Пісні про війну, але закликають до миру. Україна понесла величезні людські втрати на усіх війнах і пам’ять про це повинна жити, – вважають музиканти.

Творчість гурту ”Долг” нікого не залишає байдужим та високо оцінена. Колектив є переможцем Всеукраїнських фестивалів в містах Кузнецовськ, Котовськ, Орджонікідзе, Южноукраїнка, Міжнародних фестивалів в містах Москва, Нижній Новгород, володарі Гран-Прі п’ятого Міжнародного фестивалю “Солдати 21-ого століття” в м. Харкові та ряду інших фестивалів різного рангу.

https://www.youtube.com/watch?v=

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.