Місто

Більше півмільйона бюджетних коштів повернуто Старокостянтинівському ККП

Старокостянтинівському комбінату комунальних підприємств повернуто більше півмільйона гривень бюджетних коштів.

Рішенням господарського суду задоволено позов прокурора та зобов’язано стягнути з фізичної особи-підприємця на користь комунального підприємства більше 500 тис. гривень.

Підставою для звернення прокуратури з позовом до суду в інтересах держави, а також необхідність їх захисту стало невиконання суб’єктом підприємницької діяльності зобов’язання щодо поставки автомобіля-сміттєзбирача.

Про це повідомляють в Прокуратурі Хмельницької області.

“29 листопада 2016 року прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури звернувся з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, обґрунтовуючи тим, що 13.02.2015 року службові особи Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств, зловживаючи своїм службовим становищем, достовірно знаючи, що автомобіль спеціальної призначенності (сміттєзбирач) відповідно до умов укладеного договору за результатами здійснення державних закупівель, не поставлений, всупереч умовам вказаного договору, внесли у платіжне доручення № 88 від 13.02.2015 р. недостовірні відомості про призначення платежу згідно акту прийому-передачі від 10.12.2014 р., за відсутності останнього, на рахунок ФОП незаконно перерахували грошові кошти в сумі 500 тис. грн., які надійшли з місцевого бюджету Старокостянтинівської міської ради, чим здійснили розтрату бюджетних коштів у великих розмірах.”, – про це зазначено в Ухвалі Старокостянтинівського районного суду.

Публікації по темі:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.