Місто

Ми розпочинаємо безкоштовні заняття з англійської мови в Старокостянтинові

З радістю повідомляємо вам, що в Старокостянтинові незабаром розпочнуться безкоштовні заняття з англійської мови для усіх бажаючих.

Як ви знаєте, 13 грудня (на свято Андрія) розпочалися заняття англійського клубу для учнів Старокостянтинівської гімназії.

А сьогодні (на свято Миколая) оголошуємо про новий подарунок, в місті розпочинає свою роботу «English Club» для всіх бажаючих. Заняття буде проводити волонтер Корпусу Миру Ліам Форан.

Якщо не застосовувати на практиці навички з іноземної мови, не читати, не спілкуватися і не займатися, вони з часом втрачаються. У наш час знання англійської мови є фактично необхідністю для працевлаштування у будь-яку престижну компанію.

Відвідувачі клубу можуть розвинути свої навички володіння англійською мовою, поспілкуватись з однодумцями на цікаві теми та удосконалити свої знання. Кожне заняття клубу присвячується різній темі. Вас чекає активне спілкування з волонтером та між собою у дружній атмосфері.

Перше англомовне заняття відбудеться вже цієї неділі, 24 грудня, в Старокостянтинівській центральній районній бібліотеці о 15:00 год. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій, воно абсолютно безкоштовне.

Для участі у заняттях клубу необхідно лише заповнити реєстраційну форму: НАТИСНІТЬ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ В ENGLISH CLUB

 

Хто такий Liam Foran

Три місяці назад Ліам Форан залишив Сполучені Штати Америки та приїхав до України, щоб стати волонтером. Протягом цього часу він вже встиг трохи вивчити українську мову та познайомитись з багатьма людьми.

До Старокостянтинова Ліам потрапив на запрошення громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” в рамках проекту “Розвиток громад”. Даним проектом передбачена наступна діяльність волонтера:

  • Підвищення спроможності громадян брати участь у вирішенні актуальних питань життя міста та навчання через суспільно-корисну роботу в громаді;
  • Сприяння сталому організаційному розвитку громадських організацій;
  • Сприяння розширенню економічних можливостей громадян.

Більше про діяльність волонтерів Корпусу Миру ми розповідали у матеріалі “Що ви знаєте про Корпус Миру США в Україні?“.

Запрошення на English Club від Liam Foran:

Starokostiantyniv residents, December 24th from 15:00-16:00 there will be the first meeting of a new Speaking English Club at the city library. Previous knowledge of the English language is preferred, but feel welcome to come if you are interested in improving your speaking abilities. After the first meeting the club will be held every Sunday afternoon at 15:00.

Шановні старокостянтинівці, 24 грудня, з 15:00 до 16:00 год. відбудеться перше засідання нового англійського мовленнєвого клубу в центральній районній бібліотеці. Для відвідування клубу краще мати попередні знання англійської мови, але якщо ви зацікавлені у покращенні ваших мовних навичок – ласкаво просимо! Після першої зустрічі клуб проходитиме щонеділі о 15:00 год.

Такі заняття стали можливі завдяки співпраці ГО “Старокостянтинів небайдужий” та Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки, за що висловлюємо щиру вдячність директору ЦБС Світлані Олександрівні Білан.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

19 thoughts on “Ми розпочинаємо безкоштовні заняття з англійської мови в Старокостянтинові”

    1. Вказуйте базовий. З мого досвіду, якщо зовсім з нуля, буде важко, адже Ліам українською також володіє ще не досить добре.
      На сьогодні записались 67% людей з базовим рівнем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.