Місто

Батутний центр чи 3D кінотеатр, що першим побудувати в місті?

Нещодавно у нашій групі в Фейсбук мешканка міста Світлана Сідорчук підняла важливу тему – дозвілля молоді та дітей в Старокостянтинові. В місті критично обмаль місць культурного відпочинку, а те що є майже усе в занедбаному стані. Багато років нічого в цьому плані не мінялося, але схоже в цьому році нас може очікувати приємний сюрприз.

До кінця року у нас може з’явитися або сучасний прем’єрний кінотеатр, або великий батутний центр. І що найцікавіше – зараз ви маєте нагоду обрати що це буде! Але про все по порядку.

Про плани подальшого розвитку ми спілкувалися із власником закладу сімейного типу кафе “Шоколад”, Євгенієм Сімоненко.

– Євгеній, рік назад, коли відкривався цей заклад, Ви говорили про те, що це буде заклад сімейного типу. Як просуваються справи зараз?

– Ми дотримуємося свого слова і цього року розпочали реконструкцію нашого закладу, ми зараз його розширяємо. У планах: зведення батутного центру – чотири батутних арени, паролонова яма, скалодром і декілька горок, а також прем’єрного 3D-кінотеатру на 70 посадкових місць.

– Коли будуть побудовані ці речі?

– Це масштабні проекти, які потребують великих фінансових вкладень, тому ми плануємо один з проектів впровадити в життя в межах жовтня-листопада цього року. Інший проект буде впроваджений пізніше на пів року.

– Кінотеатр буде тут на другому поверсі?

– Так, ми спеціально для цього розширяємо і піднімаємо дах закладу, щоб був дуже великий екран, який би не поступався екранам у Хмельницькому. Частину обладнання на кінотеатр і батутний центр уже закуплено.

– Радий це чути, справа в тому, що в нашій групі нещодавно порушувалось проблема проведення дозвілля дітей в Старокостянтинові. На Вашу думку, на скільки такі речі потрібні нашому місту не з погляду бізнесу, а з погляду відпочинку та привабливості міста?

– В форматі того що в Україні є тенденція до деградації культури, думаю що впровадження таких об’єктів дуже потрібне. І тут не стоїть першочергове фінансове питання, адже відкриття кінотеатру в райцентрі, по моїх розрахунках, окупиться не раніше ніж через 10 років. Але у мене є діти, в моїх знайомих також. Я мешкаю в Старокостянтинові з 1992 року і бачу що з кожним роком все менше і менше є тих місць де можна просто вийти з родиною і відпочити.

– Це дійсно проблема для нашого міста.

– Це величезна проблема. Тому наші плани першочергово розраховані на те, щоб мій заклад асоціювався з тим, що тут можна відпочити всією родиною. Для цього ми також зараз щовихідних проводимо музичні заходи для молоді. Це також один із напрямків духовно-культурного розвитку нашого суспільства. Ми хочемо і далі розвиватися в цьому напрямку, щоб це було дійсно кафе сімейного відпочинку.

– Прекрасні ініціативи, можу лише побажати Вам успіху у реалізації цих планів. А нашим читачам побажати щоб вони частіше відвідували цей заклад та щоб вони побачили нарешті у нашому місті ті речі, про які Ви говорите і дійсно насолоджувалися тут проведенням часу із своєю сім’єю та своїми дітьми.

– Дякую!

Повний запис інтерв’ю дивіться на відео:

А зараз просимо вас вирішити, що першим побудувати в місті – батутний центр чи 3D кінотеатр?

Якщо б перед вами стояв вибір куди піти відпочити, щоб ви обрали?

 • Батутний центр (54%, 148 Голосів)
 • Прем'єрний 3D кінотеатр (46%, 127 Голосів)

Проголосувало: 275

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

101 thoughts on “Батутний центр чи 3D кінотеатр, що першим побудувати в місті?”

  1. Бачу, ви гарно вмієте критикувати, гарний навик. Та ось дивно, я не пам’ятаю чим ви допомогли будь-якій ГО і не чула про активіста з таким ім’ям як ваше. Можливо, я мало знаю?

  1. Чому ж?! Не вважаю. 3Д кінотеатр він вже робив колись, можливо цього разу краще буде (і будуть ті ж самі фільми, що й в Хм. показувати). І якщо батутна арена буде справді “батутною ареною”, як її називають, а не простим круглим батутом, який стояв в ” капітошці” (чи навіть декількома такими ж самими), то це буде великим плюсом для даного підприємця і окупиться не за десяток років, як написано в статті, а раніше. Тому, що покищо всі мешканці нашого міста їздять на дані розваги ( 3д і батути) в Хм., як ми всі знаємо….

 1. Як дісталася земля під цей центр вже нікого не цікавить. А історія проста. Будучи ще у минулому деп. корпусі Прокін Володимир лобіює виділення земельної ділянки для своєї дружини. І тут увага (для будівництва житлового будинку) прямо біля центру громади. Скажете, нічого страшного…звичайно, ні! На перший погляд, але якщо подивитися зі сторони ринкової ціни цієї ділянки та скільки коштів отримало б місто, якщо б такі “успішні” бізнесмени чесно придбали цю ділянку на аукціоні, а не кулуарно брали б на своїх. Це про надходження тих коштів, про які так часто коментує Симоненко у фб коментарях під чужими постами. Чи це такі принципи партії Садопомочі? Після виділення цієї діляночки зрозуміло було зразу, що ніякого там житла ніхто не мав будувати, а це чистої води схема, де місто на халяву віддало ласий шмат землі у центрі. Потім Прокін та Симоненко почали будувати так званний дитячий центр як успішні бізнесмени.

 2. батутну арену. Це корисніше для дітей, навіть лікарі рекомендують батути для дітей. Тільки батути мають бути не надувними, звісно ж. Кінотеатр уже був, щось недовго пробув.

  1. Євгеній Сімоненко я, звісно, в Старокостянтинові не живу, проводжу тут десь місяць на рік, але навіть цього часу вистачає, щоб малі знудилися, бо нема куди піти. шкода, що діти не мають куди себе подіти. Якби ще хоч у річці можна було купатися, то вже легше, але ж навіть цього нема

 3. ” Идея брошенная в массы , что девка кинутая в полк ” .В старконе идеи умертвляются пасивностью многих людей которые радуются больше голосованием нежели в плотную продвижением идеи которую поддерживают жители старкона. От количества 62 за батут у власти уже должны трестись коленки, – с какой статьи горбюджета можно взять деньги для отдыха ЛЮДЕЙ !

 4. Уже було 3 D, а за дійсно цікавими розвагами потрібно їхати до області, а не всі можуть!!! Для дітей нашого міста “Шоколадки” замало!!!

  1. Якби була можливість нехай було б в те і інше!!!Навіщо питати, щоб лише спори були, я спитала у дітей, 7-4 роки, тій що 2 приєдналась до старших не розуміючи питання , одноголосно БАТУТ!! В нас час діти дуже рухливі, їх сидіння мучить в садочку і в школі!!! А порухатись нема де!!!!

  2. У мене закуплено майже все обладнання на кінотеатр та замовлено та закуплено обладнання на батути. Скоріш за все в жовтні-листопаді запустимо батути, а в січні 3д

 5. Біля біржи е недобудова, іі там хтось викупив, МІСТО викупи іі, і віддай Симоненко і побачите, все там буде і басейн і театр. Мало у нас людей, які щось толкове роблять.

 6. Олег Мартинюк ПЕТРО МУДРИК Лариса Мудрик Дмитро Мудрик Sasha Petrovich Ігор Кравченко Ігор Мудрик голосуємо за кінотеатр! Банальний Multiplex або Planeta Kino IMAX були б дуууууже доречні!!!!
  Кінотеатр програє!

 7. Для дітей будуть робити чи дорослим? Сумніваюсь що моя 4-річна дитина щоразу буде мені казати пішли в 3D, а от на батут аж бігом. В кого є діти знають, а якщо молоді немає куди сходити, тоді 3D.

 8. було б ще не погано, щоб у батутному центрі працювали аніматори, які могли б за додаткову плату забрати дитину в батьків і розважати її, а батьки у цей час могли б випити кави у цьому ж батутному центрі і відпочити від дітей. Так, наприклад, у Києві. Якщо не помиляюся, аніматор коштує 20 грн півгодини.

  1. Людмила Борозняк чому? ми ходимо на таке з двох років, багато хто – з півтора. Дітям дуже подобається. І сортуємо предмети, і з прищепками граємося, і пазли складаємо, і сортери , і вивчаємоназви предметів і т. ін. Це дозвілля. У садочку ніхто так з дітками не займатиметься, хіба що в платному.

  2. Olga Mazur Kovalchuk у Старокостянтинові не знаю, чи є, я ходжу з дітьми в Києві до педагога Монтессорі. Дуже корисна штука. Мама може сама вдома все це робити, просто їй потрібно підказувати і скеровувати в правильному напрямку, плюс матеріали підручні купити чи самій зробити. Тому шкода, що в нас такого нема, де мама може привести малюка, з ним позаймаються, а мама в цей час відпочине, а заразом і знатиме, що вдома робити. Бо той перелік занять – це чудово, але для старших діток, а ось для малюків нема нічого.

  3. дуже важлива участь батьків в розвитку цього напрямку . бо ідей багато , але від батьків залежить чим будуть займатись діти і чи взагалі це буде так що всі хто має велике бажання долучитись долучайтесь , це цікавий стартап молодої команди, і це не буде схоже не на ранній центр розвитку чи там дошкільне навчання це зовсім нома методика та практика роботи з дітьми !!!

 9. В первую очередь -батуты)))) . Если уже есть планы на открытие, значит и есть приблизительная цена на посещение одного и другого проэкта… Цена – вещь немаловажная) Можно озвучить цыфры? Логично, что КТ будет дороже…и часто в него не побегаешь… А батуты с адекватной ценой- спасение для мам с активными малышастиками!

  1. Дивують такі коменти .. . Немає куди піти-погано “які погані чиновники, нічого не роблять”, хтось щось будує-“ууууу, буржуї, тільки бабло хочуть заробити “. Фу такою бути

 10. Барик, как вы говорите, уже есть. По “киношке”, если вы уже подсчитали прибыль, приглашаю, открывайте и зарабатывайте. А я, как и написал выше, в конце октября-начале ноября, открою батутный центр. В среду-четверг скину эскиз нашего проекта.

 11. Читаючи деякі коменти,відразу зрозуміло “людська заздрість” Нехай буде батутний центр і 3d кінотеатр,людина старається зробити для міста шоча б якісь розваги!:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.