Місто

Активісти висунули вимоги до міської влади по сміттєзвалищу

Активісти висунули вимоги за умови дотримання яких призупинять акцію #Старокостянтинів не сміттєзвалище. В них зазначено чого домагаються люди і як вони хочуть щоб проходив процес по реконструкції сміттєзвалища.

Сьогодні до активістів завітав перший заступник міського голови Володимир Богачук, однак це не допомогло зняти напругу. За словами учасників акції, Володимир Богачук взагалі не був обізнаний в ситуації із львівським сміттям, тому нічого не зміг пояснити по суті даного питання.

Хоч якось прояснити ситуацію міг міський голова Микола Мельничук, однак він до цього часу не повважав за потрібне звернутися до людей, що не задоволені такою кількістю львівського сміття на Старокостянтинівському сміттєзвалищі.

В другій половині дня активісти сформували та висунули вичерпний перелік вимог до міської влади, в них зазначено:

  1. Надати документ про розірвання чотиристороннього договору з “Львівспецкомунтранс” із зазначенням, що сторони не мають претензій одна до одної з 21.05.2017р.;
  2. Надати розпорядження міського голови про скликання позачергової сесії міської ради на 27.05.2017р.;
  3. Надати розпорядження про створення комісії з розробки проекту по реконструкції сміттєзвалища з включенням представників проектної організації та громади, включити в комісію: О.Шевчука, І.Ситарчука, С.Жмурка, О.Горохівського, Г.Михайлюка, В.Мартиненка, В.Тернюка;
  4. Виключити з участі в проекті фірми-прокладки;
  5. Провести громадські слухання на яких розглянути проект реконструкції сміттєзвалища;
  6. Під час підготовки проекту обов’язково провести його екологічну експертизу;
  7. Умовою заключення нового договору зі Львовом є рішення громадських слухань та рішення сесії міської ради.

Вимоги по смітті

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.