ВажливоМісто

Працюємо по новому: тепер 650 грн. за кожну тонну львівського сміття платимо ми

В місто знову возять сміття зі Львову, про це я писав у групі Фейсбук ще 27 жовтня 2017 року. Ми кілька разів приїздили на сміттєзвалище, та ніяк не потрапляли на машини, і сліди їх перебування гарно зачищалися. Але все-таки…

Вчора Олександр Афанасьєв, Степан Полупан та Ірина Рожок-Капранова таки застали автомобіль. І все закрутилося до другому колу, правда цього разу набагато швидше.

Я не буду описувати всі події, що відбулися вчора, практично всі головні моменти є на відео. Але під час них виплило багато цікавих фактів, які я думаю буде важливо дізнатися для громади.

Далі по тексту наводжу слова, які говорив керівник Комбінату комунальних підприємств Володимир Булич і факти, що нам стали відомі.

Булич В.Є.: «На тому тижні ми їздили в Київ з Миколою Степановичем, зустрічалися з інвестором, який, як тільки буде готова наша площадка, він готовий вкладати наші кошти в наш полігон. І хоча знову є зневіра в частини депутатів і громадських активістів, я вірю в цю реалізацію».

Факт:
Володимир Булич не зміг назвати ні прізвища інвестора, ні назви його компанії, хоча мова, за його словами йде про 20 млн. євро інвестицій. Єдине, про що він повідомив – інвестор з Греції. Нагадаю, якщо хтось забув події кінця весни, тоді інвестор був з Ізраїлю.

Булич В.Є.:
«Проект готує «Валбек», гроші за проект платить «Екостаркон». «Екостаркон» планує запустити проект по сміттєзвалищу з таким планом, щоб мати з того прибуток».

Факт:
Жодних оформлених на папері договорів щодо умов реалізації проекту ні з «Валбеком», ні з «Екостарконом» нам надано не було. Яким чином будуть розподілятись прибутки майбутнього підприємства, яка часта піде в міський бюджет і скільки людям потрібно буде платити за вивіз сміття – відповіді на ці питання також немає.

Булич В.Є.: «Для міста Хмельницького наш місцевий депутат Микола Ваврищук списав проект нашої чеської фірми «Валбек» і уже працює над цим проектом».

Факт:
В телефонній розмові М.Ваврищук повідомив, цитую: «я жодного разу не зустрічався з представниками фірми «Валбек» і жодних їхніх проектів не бачив».

А тепер найголовніше

Булич В.Є.: «Ми розірвали договір через умови, які багатьом депутатам були неприйнятні, сьогодні ми переробили абсолютно договір і пішли на зустріч багатьом депутатам. Кошти ідуть тепер через комунальне підприємство і та частина, яка мала йти через «Екостаркон», тобто фірму, як ви називали її – прокладку, вони йдуть вже через нас і ми, враховуючи акти виконаних робіт по благоустрою полігону направляємо цю частину на благоустрій полігону».

Факт:
Наданими нам договорами передбачено:

Доходи:

Платник: ТОВ «ДВ-Екосвіт», Отримувач: Старокостянтинівський ККП.
За що: Захоронення відходів.
Сума: 218,76 грн. за тонну.

Витрати:

Платник: Старокостянтинівський ККП, Отримувач: ТОВ “Екостаркон”.
За що: проведення робіт з прийому ТПВ + оренда бульдозера + проведення інших заходів і проектних робіт
Сума: 281,24 грн. за тонну.

Платник: Старокостянтинівський ККП, Отримувач: ТОВ «ДВ-Екосвіт».
За що: робота бульдозера
Сума: 800 грн. за годину, загальна сума договору 100 тис.грн. (звідси беремо розрахунковий час роботи бульдозера 100000/800=125 год.)

Платник: Старокостянтинівський ККП, Отримувач: ФОП Ящук Л.М..
За що: оренда бульдозера
Сума: 380 грн. за годину, + окремо: паливно-мастильні матеріали, транспортування від місця розміщення і назад. Загальна сума розрахунково 125 год. * 380 грн. = 47500 грн.

Підіб’ємо баланс:
Якщо припустити, що бульдозер розгортає машину сміття 14 тонн за 30 хвилин, то за 1 тонну виходить:

Дохід – 218,76 грн.
Витрати – 281,24+(800/2)+(380/2)=871,24 грн.
Підсумок – 218,76-871,24= -652,48 грн.

Тобто по наданих документах виходить, що за кожну тонну завезеного в Старокостянтинів львівського сміття ми з вами платимо із міського бюджету своєї кишені 652,48 грн.

Якщо б зберігся той темп, з яким возили сміття, про який говорив В.Булич, а це 460 тонн за тиждень, то до кінця року ми були б винні 2 млн. 401 тис. грн. (460*4*2*652,48) і це без врахування сплати за паливно-мастильні матеріали!

За моє жито мене ж і бито, як кажуть у народі.

Чим усе закінчилось і чи будуть далі возити сміття дивіться на відео (зверніть увагу на привіт від Миколи Степановича, 22:45 хв.):

Копії договорів:

Договір на захоронення ТПВ. Сторінка 1
Договір на захоронення ТПВ. Сторінка 1
Договір на захоронення ТПВ. Сторінка 2
Договір на захоронення ТПВ. Сторінка 2
Договір з Екостаркон
Договір з Екостаркон
Договір робота бульдозера
Договір робота бульдозера
Договір оренда бульдозера
Договір оренда бульдозера
Договір оренда бульдозера. Сторінка 2
Договір оренда бульдозера. Сторінка 2
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

12 thoughts on “Працюємо по новому: тепер 650 грн. за кожну тонну львівського сміття платимо ми”

  1. Зверніть увагу як на відео В.Булич розповідає, що договора повністю переробили і виключили Екостаркон, а що вийшло насправді по паперам.
    Немає в них совісті взагалі.

  2. ЩО Треба Аби в СТАРКОНІ Був порядок???найняти “титушек”…,залякати “керівників”???Флеш-моб під вікнами “Миколи”????НІ….,Е така “майданівська” пісня “”ГОРІЛА ШИНА ПА-ЛА-ЛА…..””Якщо усі під “міськ-Радою” заспіваємо….можливо НАС почують!!!моя думка”””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.