Місто

6-та сесія: Зі смаком УКРОПу

Минулої п’ятниці відбулася 6-та сесія Старокостянтинівської міської ради. Як і передбачалося, найсуперечливішими питаннями, що виносилися на розгляд стали питання затвердження заступників міського голови та генерального плану міста.

Порядок денний 6-ї сесії був доволі об’ємним і не усі депутати досиділи до кінця. Така кількість питань, за словами депутатів, назбиралася тому, що міський голова давно не скликав засідань.

6-та сесія. О.Лактіонов: “У нас не більше 1% іржавої води!”.

Вцілому робота сесії тривала в робочому режимі, якщо тільки не йшлося про розгляд двох питань, про які ми писали вище. Під час їх розгляду явно прослідковувалась підтримка та співпраця між міським головою та Андрієм Поліщуком, головою політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп». Це проявлялось в спільних голосуваннях, в спільному затягуванні часу роботи сесії та в частих переговорах посеред засідання.

З перебігом сесії ви можете ознайомитись у відеоматеріалах, серед усіх питань рекомендуємо звернути увагу на:

Питання обрання заступників міського голови було знято з порядку денного. Щоб не допустити голосування по питанню затвердження генерального плану, міський голова оголосив сесію закритою та покинув засідання. Очевидно не виправдались сподівання на те, що за підтримки “УКРОПу” вистачить необхідної кількості голосів депутатів і обидва ці питання вкотре залишились не розглянуті.

Генеральний план депутати продовжать розглядати вже сьогодні, дивіться онлайн трансляцію на офіційному сайті міської ради прямо зараз.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “6-та сесія: Зі смаком УКРОПу”

  1. А в питаннях виділення, (а правильніше – не виділені) землі учасникам АТО у них повне порозуміння. Вже порішали щоб хлопцям дістався полігон, і це попри лист від МО, де чорним по білому – МО не передає свої землі громаді. Щоб потім суд за поданням військової прокуратури визнав це порушенням, як це було по пров. Стельмаха (колишня солдатська баня). Нам на полігоні, а для них в центрі, Болгарському, Ворошиловському, Пятачку і т.д. Випробовують наше терпіння. Ну- ну…

    1. Виталий Ганжа Не хотілось би таким методом вирішувати питання. Але що залишається? Микола Степанович та Олександр Дмитрович не можуть зрозуміти, що так, як було раніше – вже не буде. Їх час пройшов. І ми не будемо з цим миритись. Дерибан землі має бути припинений. Вже всі хто в фаворі мера її отримали в достатній кількості. Але апетит приходить під час їжі, а земля – це ресурс та плата за лояльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close