Місто

5-та сесія: Мудрик і все

Сьогоднішня сесія мала бути багато в чому визначальною для Старокостянтинова. Про ситуацію напередодні ми писали в матеріалах Що вирішуватиме 5-та сесія Старокостянтинівської міської ради та Реванш Системи в Старокостянтинові.

Про особливий статус говорило і те, що на засідання прибули два депутати обласної ради Юрій Смаль та Віктор Бурлик.

Перед початком сесії військовим комісаром було здійснено сумну місію: проведено нагородження посмертно Мандибури Олександра Олександровича орденом “За мужність” 3 ступеню, нагороду отримала мати Олександра.

21-річний Олександр Мандибура, боєць 8-го полку спецпризначення, підірвався на розтяжці під селом Жолобок на Луганщині 23 вересня 2015 року.

Сесія розпочала свою роботу традиційно з виконання гімну. Після відкриття, депутат міської ради від ВО “Свобода” Микола Ваврищук виступив з вимогою внести в порядок денний питання надання інформації радником міського голови Ю.Мудриком.

Питання про надання такої інформації розглядалось ще на третій сесії міської ради в грудні місяці минулого року. Тоді Ю.Мудрика було доставлено у лікарню з підвищеним тиском, а питання звіту перенесено на четверту сесію.

На четвертій сесії з’ясувалося, що Юрій Мудрик перебуває на лікарняному. Сьогодні ж він знову не з’явився до депутатів, так як пішов у відпустку.

Депутатів обурило таке ставлення, і через обіцянку міського голови Миколи Мельничука на цей раз стовідсотково вирішити це питання, і через повне ігнорування міським головою та його радником рішень сесії міської ради.

Після проведених дискусій, обговорень та кількох телефонних дзвінків, міським головою було оголошену перерву у роботі сесії до понеділка 11 квітня.

Далі буде…

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “5-та сесія: Мудрик і все”

  1. Дуже вдале фото, на сцені намагається розрулити питання пан Мельник С.В. що жодним чином немає відношення до організації роботи сесії міської ради.

  2. Олександр Мандибура не дивлячись на юний вік, був півтора роки на війні, і не на тилових блок-постах. Гідно воював снайпером у 8 полку та виконував з честю та гідністю обов’язок по захисту України. Вічна пам’ять Герою! Велика шана батькам, що виховали такого сина!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.