Місто

39-та сесія Старокостянтинівської міської ради

gerb 25 квітня 2014 року о 10 годині у приміщенні гімназії відбудеться сесія Старокостянтинівської міської ради.

У Старокостянтинові вже другий місяць не збирались депутати. Першочергово сесія мала відбутись ще 28 лютого, проте того дня депутати відмінили своє засідання і замість сесії міською владою було організовано мітинг, про який ми писали тут.

На розгляд цієї сесії запропоновано наступні питання:

 • про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Старокостянтинівського РВ УМВС України у Хмельницькій області на території м.Старокостянтинів у 2013 році;
 • про затвердження звіту про виконання бюджету міста на 2013 рік;
 • про внесення змін до бюджету міста на 2014 рік;
 • про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Старокостянтинова на 2013p.;
 • про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м.Старокостянтинова на 2014 p.;
 • про хід виконання програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на підприємствах, установах та організаціях міста Старокостянтинів на 2012-2016 роки;
 • про затвердження міської програми організації призначення та надання населенню міста субсидій за спрощеною системою;
 • про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Старокостянтинова на період до 2013 року;
 • про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Старокостянтинова на 2014 – 2018 роки;
 • про хід виконання міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2013-2017 роки;
 • про виконання Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в м. Старокостянтинів на 2009-2013 роки;
 • про регулювання земельних відносин.

Також депутатами від ВО «Свобода» має ініціюватись питання перевиборів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, порушення питання знищення зелених насаджень у місті та багато інших проблем.

Усі бажаючі можуть відвідати засідання постійних депутатських комісій, які проходитимуть у приміщенні виконавчого комітету міської ради в кабінеті міського голови.

17 квітня о 16.00 засідатимуть депутати комісій з питань стратегічного соціально-економічного і культурного розвитку міста, планування, обліку та зовнішньо-економічної діяльності; з питань розвитку промисловості та підприємництва, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку; з питань оборонної роботи, надзвичайних ситуацій, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, боротьби з корупцією і хабарництвом, відзначення державними нагородами України.
18 квітня о 14.00 розпочнуться засідання комісій з питань регламенту депутатської діяльності та етики; з питань освіти, молодіжної політики, культури, фізичної культури і спорту та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
22 квітня о 16.00 відбудеться комісія з питань бюджету, фінансів, цін, адміністративно-територіального устрою,
а 23 квітня о 14.00 – з питань будівництва, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.