Місто

26 чоловік загинуло в наслідок ДТП в Старокостянтинові за останні 6 років – поліція

За останні 6 років, з 2012 р. по 1 вересня 2017 р., в Старокостянтинові в наслідок ДТП загинуло 26 чоловік, про це повідомляє Старокостянтинівський відділ поліції у відповідь на запит громадської організації “Старокостянтинів небайдужий“.

Всього, за інформацією поліції, за 6 останніх років в місті сталося 371 дорожньо-транспортна пригода, 138 осіб отримали травми, 26 смертельних випадків.

У 2017 році поліцією зафіксовано 54 ДТП, травмовано 11 осіб, загинуло 6 чоловік.

Усі смертельні випадки, за інформацією Старокостянтинівського відділу поліції, сталися на ділянці дороги вул.Костянтина Острозького – вул.Миру.

Лист поліції про ДТП

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

6 thoughts on “26 чоловік загинуло в наслідок ДТП в Старокостянтинові за останні 6 років – поліція”

 1. За такою статистикою, варто встановити лежачі поліцейські саме на цьому участку дороги. Для початку там,де за останній рік загинуло стільки молодих людей.

  1. Згідно законодавства у відповідь на петицію має бути прийняте рішення відповідного органу. Негативне рішення повинно бути чітко обґрунтоване.
   По цій відповіді видно що схоже питання колись там обговорювалось, але не у зв’язку з петицією.
   І рішення жодного не прийнято.
   Тому це відписка, а не відповідь.
   Більше напишу на сайті сьогодні ввечері.

 2. Царство небесне всім загиблим…але елементарне нехтування ПДР призводить то такого фіналу…чому нормою в місті є їзда 90км+..чому ті хто рухаються 40-50км в час так не люблять на дорозі…а даремно….не забуваймо приказку “тише едешь ..дальше будешь)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close