Місто

21-а сесія міської ради: земля, корупція та сміття

В п’ятницю, 4 серпня відбулася 21 позачергова сесія міської ради. Засідання в основному було присвячене земельним питанням, але піднімались знову і дві нагальних проблеми нашого міста, це корупція та сміття.

Сміття

Міська влада, вчергове намагалася дозволити завезення сміття до Старокостянтинова, не зважаючи навіть на те, що напередодні громадські слухання не висловились у підтримку такої пропозиції.

Першим пунктом проекту рішення, яке пропонувалось до голосування депутатам було передбачено:

З метою результативної реалізації проекту по модернізації Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів, захисту та забезпечення інтересів громади міста Старокостянтинів, а саме покращення екологічної безпеки громадян, ефективності збирання та утилізації ТПВ, а також враховуючи налагодження прозорості у виробничих процесах під час реалізації проекту та керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 19-ї (позачергової) сесії міської ради 7 скликання від 02 червня 2017 року № 2 «Про завезення, прийняття, захоронення (утилізації та/або переробки тощо) твердих побутових відходів та супутніх екологічно небезпечних речовин па територію полігону ТПВ міста Старокостянтинова із адміністративної території Львівської міської ради».

Проект рішення міської ради

На щастя, питання навіть не потрапило до порядку денного. Схоже головуючі вчасно зрозуміли безперспективність його розгляду, адже цього разу на сесії були присутні всього 18 (з 34-х) депутатів і навіть один, два голоси суттєво впливали на результати прийняття будь-якого рішення.

Тож очікуємо продовження сміттєвої історії на наступних засіданнях.

Корупція

Десь пів години присутні очікували доки збереться необхідна для початку роботи кількість депутатів. А практично одразу після початку роботи сесії із заявою виступив депутат міської ради Тарас Проказюк, який звинуватив секретаря міської ради і міського голову у корупції під час вирішення земельних питань. Також він повідомив, що відповідна заява з цього приводу зареєстрована у відділі поліції.

У відповідь Микола Мельничук назвав ці звинувачення безпідставними, та пообіцяв, що депутат відповість за такі звинувачення перед правоохоронними органами.

– Міський голова земельними питаннями не займається! – сказав Микола Мельничук.

Земля

Земельні питання розглядалися уже спокійніше, але і тут не обійшлися без напружених моментів.

Так, Микола Ваврищук заявив, що не розуміє чому з року в рік депутати мають голосувати за одні і ті ж прізвища під час розгляду земельних питань і отримання ділянок.

Його підтримав Степан Полупан: “Чому одним дозволяється все, а іншим нічого? Коли буде в місті закон один для всіх, тоді буде по іншому”, – обґрунтував свою позицію депутат.

В роботі цієї сесії також взяв участь Олександр Шевчук, який минулого засідання публічно заявив про складання з себе повноважень депутата.

Що з цього приводу думає пан Шевчук і чому він продовжує виконувати обов’язки депутата міської ради читайте у наступній статті.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “21-а сесія міської ради: земля, корупція та сміття”

  1. Нехай міський голова разом з паном Степанишиним та начальником земельного відділу навчаться відповідати за свої слова, а потім вже будуть вимагати з інших. Забодали вже. Коли чую, що влада на Банковій творить чудеса, так і хочеться сказати : ” Подивіться вже на те, що коять на місцях”.

  2. А чого сидить ця гнида продажна Шевчук в залі. Чи він як завжди спочатку галакає одне, а потім як сто грам накатить робить інше. Зрадника треба як свобода в тернополі зі своїми зробила,так і тут шоб з міста виїхав нафіг.

  3. Так, МС правий, саме він не займається виконнанням вимог нормативних документів, стосовно забезпечення земельними ділянками учасників АТО. В місті саботується розпорядження Президента України, Постанови КМ і інші. Заговорююють, створюють постійні проблеми, працюють активно тільки після відвідин представників нашої ГО кабінету міського голови. Він починає бурну діяльність у нашій присутності, і виявляється, що багато в чому (майже у всьому) він не в курсі. Це ж звісно, проблем повно інших. “Інвестпроекти” з львівським сміттям зриваються, не дивлячись на масовану підготовку, індивідуальну роботу з активістами та депутатами. А по їх поняттям атовці мають тільки кланятись міській владі і дякувати за те, що допомагали і надають певні кошти з міського бюджету для придбання майна для потреб бійців на передовій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close