Місто

19-річний водій насмерть збив пішохода біля “Вікторії”

В Старокостянтинові 19-річний водій насмерть збив пішохода. Аварія сталася біля цілодобового магазину «Вікторія».

«Fiat» наїхав на 58-річного чоловіка вночі.

Смертельна аварія сталася на центральній вулиці Старокостянтинова – К.Острозького. Навпроти меморіалу загиблим у російсько-українській війні працює цілодобовий магазин «Вікторія».

Неподалік від нього об одинадцятій вечора дорогу переходив 58-річний житель міста. Він не встиг втекти від автомобіля «Fiat Doblo», яким керував 19-річний хлопець.

Як повідомляють в поліції, водій не обрав безпечної швидкості руху і наїхав на пішохода. Від отриманих травм чоловік помер на місці аварії.

Джерело: Всім.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

34 thoughts on “19-річний водій насмерть збив пішохода біля “Вікторії””

 1. Просили всіх підписати питицію про лежачі поліцейські на цій ділянці дороги! Ось резельтат бездіяльності ! І це не перша аварія ! Там дуже складна ділянка дороги!

 2. ПОРУШЕННЯ ПДР З БОКУ ПІШОХОДУ, ТАМ НЕМАЄ ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ, тут і лежачі поліцейські не допоможуть, якщо пішоходи будуть переходити дорогу де завгодно..

 3. Багато ще грає роль що в нашому городі вночі немає освітлення,фанарі горять до дванадцяти ночі,в суху погоду нічого не видно,а коли мокрий асфальт то взагалі,і пішоходи ходять де ім ближче

  1. Тут повністью згідний з вами, бо останнім часом бардак у місті повний.В вечіній та нічний час світло не горить у місті.Поки мер переховується від чергової кримінальної справи десь за океаном в місті безлад.Чи може всі гроші за електроенергію профукали?

 4. Пішохідної доріжки біля магазину “Вікторія”немає, треба дивитися куди йдеш,а ще дотримуватися ПДР автомобілістам і все було б добре,а то одні не дивляться куди йдуть ,а другі куди їдуть.

 5. Біля магазину Вікторія пішохідної доріжки немає, треба дивитися куди йдеш,а автомобілістам дотримуватися ПДР,а то одні не дивляться куди йдуть,а другі куди їдуть, думав що має права і Бога за ноги схопив.

 6. То не липова алея, то алея смерті. Якби на місці кожного смертельного дтп ставили віночки, то було б справж кладовище. Винуватцями є і пішоходи, які часом забувають, що не безсмертні, і водії, які летять ,як дурнуваті… Про неадекватних байкерів, котрих не навчила і не злякала нещодавня смертельна дтп з мотоциклістом, взагалі окрема мова… На цій алеї треба і світлофори, і лежачі поліцейські, і батюшку з кадилом, чи шамана з бубном… Цей відрізок дороги реально встелений різними аваріями. А ні влада, ні даї (чи як вони тепер називаються) не чухаються. Сподіваюся, буде реакція на петицію.

 7. Основні правила руху по дорозі.
  Одним із найпоширеніших видів ДТП є наїзд транспортних за­собів на пішохода, причому 60 відсотків таких дорожньо-транспорт­них пригод буває з вини самих пішоходів. Правила дорожнього руху визначають конкретні обов’язки пішоходів.
  Пішохід — особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і що не виконує на дорозі певної роботи. До пішоходів прирівнюються також особи, що пересуваються в інвалід­них візках без двигуна, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візочок, дитячий або інвалідний візок.
  Особи, які пересуваються по узбіччю або краю проїжджої частини в інвалідних візках без двигуна, ведуть велосипед, мотоцикл, мопед, повинні рухатися у напрямку руху транспортних засобів.
  У темний час доби пішоходи повинні намагатися виділити себе на проїжджій частині: використовувати елементи, що повертають світло, прикріплені до одягу; дорожні робітники повинні використо­вувати одяг із спеціальної тканини, оброблений люмінесцентними барвниками. Проте, є особи, які вважають, що виграли життя в лотерею…

 8. Однією з першопричин аварійності на даному відрізку шляху є липова алея,адже стовбури дерев на сьогодні мають відстань до проїзджої частини вулиці значно менше одного метра ,що суперечить вимогам ДБН В 2.3-5-2001 “Вулиці та дороги населених пунктів” 8.3 Зелені насадження на вулицях і дорогах не повинні перешкоджати руху транспортних
  засобів, пішоходів і прибиральних машин, а на горизонтальних кривих – ускладнювати видимість проїзної частини, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху. Не допускається розташування дерев і чагарників висотою більше 0,5 м у межах трикутника
  видимості на перехрестях і пішохідних переходах.
  8.4 Основним елементом озеленення центральних розділювальних смуг на проїзнійчастині вулиць і доріг є газон. За ширини розділювальної смуги більше 4 м допускається насадження квітів і низького чагарнику висотою не більше 0,5 м.На напрямних острівцях дозволяється розміщення чагарників і декоративних зелених насаджень заввишки до 0,2 м.

 9. Зараз звичайно можна звинувачувати кого завгодно, і пішоходів, і водіїв, але давайте подивимось кожний на себе і якщо кожний житель нашого містечка буде дбати за безпеку, іншим вказувати якщо буде бачити порушення, як це роблять в німеччині доречі. Там це вважається гарним прикладом виявити порушення і викликати поліцію. Але ж в нас це вважається по іншому, і в цьому наша проблема, доки самі люди не почнуть щось міняти в країні то ніякі паркани і лежачі поліцейські, і нічке освітлення не допоможе, чого до прикладу коли хтось із людей бачить порушення не викликати поліцію? Бо в нас це вважається (стукач) я, наприклад, коли на пішохідному переході водій не пропустив дітей в центрі біля 8 школи, я його наздогнав в жовтневому районі викликав поліцію і при мені був складена постанова на водія, чого так не роблять?

 10. Потрібно самим громадянам братися за порядок, а надіятись на когось не варто, а на нашу поліцію тим паче, вони тільки біля базару на кругу можуть махати стояти

 11. Може i не випадковiсть, що так багато загиблих, … знаю , що цей вiдрiзок шляху, то цвинтар у минулому, щось зроблено не так… моя думка- потрiбно покликати священника i помолитися за усi душi, якi там загинули i душi тих, хто був там захоронений… та попросити у Них вибачення!…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close