Місто

100 тонн львівського сміття, що з ним робити Старокостянтинову?

Як ми повідомляли раніше, на Старокостянтинівському сміттєзвалищі було помічено автомобілі, що розвантажували львівське сміття. Даною ситуацією перейнялися депутати міської ради, та включили це питання до порядку денного засідання 17-ї сесії, що відбулася 03 березня 2017 року.

Депутати заслухали керівника комбінату комунальних підприємств Володимира Булича, який повідомив, що дав попереднє усне погодження на утилізацію 100 тонн львівського сміття на Старокостянтинівському сміттєзвалищі.

– Назвіть закон який забороняє приймати сміття і що було порушено? – Озвучив свою позицію В.Є.Булич, – 38 тонн сміття це була разова допомога, вона ніяк не може вплинути на загальну ситуацію на сміттєзвалищі, а отримані кошти ми використаємо на природоохоронні заходи.

Детальніше дивіться на відео:

Депутати намагалися з’ясувати позицію міського голови Миколи Мельничука з приводу вивезення сміття, на що він відповів, що лише учора дізнався про цю ситуацію і повідомить своє рішення після того, як вивчить дане питання. За нашою інформацією, це питання розглядалося у міській раді ще з січня місяця цього року.

На сесії жодного рішення депутатами прийнято не було.

А тим часом:

1. Нам вдалося з’ясувати, що в договорі підписаному з Львівспецкомунтранс взагалі не вказано максимальної кількості сміття для утилізації на нашому сміттєзвалищі.

2. Того ж дня (03.03.17р.) наші активісти зафіксували розвантаження ще одного автомобіля (див. фото до статті) із львівським сміттям.

Чи підтримуєте Ви скидання львівського сміття на Старокостянтинівському сміттєзвалищі?

 • Ні, у нас і без того проблеми з екологією. (87%, 144 Голосів)
 • Так, потрібно допомогти Львову. (11%, 18 Голосів)
 • Байдуже, хай влада сама вирішує, їм видніше. (2%, 4 Голосів)

Проголосувало: 166

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

11 thoughts on “100 тонн львівського сміття, що з ним робити Старокостянтинову?”

 1. Договір. Другий аркуш.Частина 7 Термін дії та інші умови договору. п.7.1. Даний договір набирає чинності з дати його двостороннього підписання і діє до 31 “липня” 2016 року????? А момент підписання 23 лютого 2017 року ????

  1. І знову суцільна демагогія та спроби маніпуляції під ніби правильними гаслами про взаємодопомогу .Як ще не сказали, “Не час зараз влаштовувати піар акції, та виносити таку ситуацію на розгляд суспільства, бо Батьківщина в небезпеці”?

 2. Цей горе Госпідарник вже все спродав, що було комунальною власністью.Ви погляньте на його територію!Це просто жах!З одного боку відтяпав гонщик за грошенятка, які незрозуміло де ділися.З іншого заправка забрала.А цього року вже кусок теріторії віддав для 9 поверхівці.Треба гнати такого колорадського шкідника, який 25 років при владі і тільки гірше!

   1. А як можна було за лайно проголосувати. Маемо мерське лайно…то тепер лайно повсюди і відусіль

 3. Цар Колян здурів, їй богу
  Вже оббив усі пороги!
  Цього разу в мера Львова
  Попросив сміття простого!
  “Дайте нам 100 тон багна!
  Для старого барана!
  Що нам ці малі камази!
  Ми їх сплавимо одразу!
  І ніхто і знать не буде!
  Поможіте, добрі люди!
  Нам бабло косити треба!
  Ви везіть сміття до неба!
  Грошенята прихопіть!
  Ми ж і далі будем пить!
  Ще й полижем вашу дупу
  Ви ж сміття дасте ще купу!
  Бо нам треба ваша милість,
  І сприяння, і прихильність,
  Щоб чинити справи чорні
  Ми у цих ділах проворні.
  На людей давно начхали,
  Все довкола зруйнували!
  Хай прості раби мовчать!
  Ми ж їх будем прогинать!
  Хай хворіють від отрути!
  Ми ж нове бабло замутим.
  І надурим вкотре їх
  Голих, босих і дурних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.