Музика

БУК – Боротися

Бук – це реп виконавець з Буковини, що робить музику в стилі етнохіпхоп.

Бук розшифровується, як “Будь Українцем!”. Якщо вам цікавий український хіп-хоп, БУК – це для вас.

За словами автора, “Бук” це щось своє, рідне, щось, що змушує згадати дитинство в Карпатах, ярмарки в Яремчi, катання на лижах у Ворохті, прогулянки вуличками Львова…

Про пісню:

Це те чим я хочу поділитись зі своїми дітьми, те що важливо пам’ятати, те чим живу і що живе в моєму серці! Дякую Вам любі мої земляки, захисники та родини тих, хто борючись за рідну землю поклав своє життя за майбутнє української нації. Дарую Вам мій дебютний кліп! Не судіть суворо, боролися нашвидкоруч як могли, щоб передати Вам мої думки, поділитись моєю творчою душою.

Дякую тим хто підтримав мене в цій боротьбі: Максу, Андрію, Сашку, Антону, Михайлу, Віктору, Тарасу, Юрку та всім хто стоїть за правду зі мною сьогодні і тим хто буде надалі!!! Окремо дякую моїй дружині Олесі за підтримку та розуміння і батькам за те що заклали фундамент та навчили жити з правдою та вірою в серці. Дякую сестрі котра підтримувала тепер і заколисувала в дитинстві під Мадонну і Джексона. Вітаю Тебе моя дорога з Днем народження!!! Всі Ви моя найбільша в житті перемога!Вклоняюсь перед Вами та дякую від щирого серця, що ви боролися і боретесь!

Вірю, що борючись разом кожен в своїй справі зуміємо привести нас всіх до спільної перемоги і подаруємо нашим дітям краще життя та світле майбутнє! Бо ті хто боровся колись на землі знаю, що дивиться на нас з небес і сьогодні так само з нами переживають, підказують та оберігають! Слава Україні!!! Слава Героям!!! За нами правда, з нами сила Творця! Мир!!!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close