Культура

Культурна спадщина і сучасність

Європейська програма “Культурна спадщина і сучасність” в Старокостянтинові.

Шановні земляки, в даний момент наша громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” бере участь у європейській програмі “Культурна спадщина і сучасність.”

Сумісно з кількома дружніми ГО ми підготували концепцію проекту “Ревіталізація міста-фортеці Старокостянтинова”. Основна мета цього проекту це відродження і популяризація культурної спадщини нашого міста та об’єднання громади навколо культурних цінностей.

У першому етапі, серед поданих на конкурс 136-ти концепцій проектів було відібрано 20, в тому числі і наш проект. Другий етап передбачає подання повного опису проекту, включно з детальним бюджетом.

Цілі проекту:

  1. Об’єднавча. Згуртувати навколо ревіталізації старокостянтинівського Замку та інших історичних споруд Замку всі верстви населення, які на сьогодні вже причетні або умовно причетні до перетворення його на культурно-просвітницький центр.
  2. Інформаційна. Поширити через десятки каналів комунікації інформацію про справу відновлення місцевою владою, місцевим бізнесом та громадою культурної спадщини.
  3. Професійно-прагматична. Підвищити рівень компетентності всіх акторів ревіталізаційного процесу, прищепити навички адекватної часу менеджерської роботи.

Завдання: до 22 січня розробити детальний план і опис проекту та передбачити і обґрунтувати усі витрати на нього.

До участі в проекті запрошуються усі хто відчуває в собі сили, володіє знаннями та має бажання долучитись до розробки остаточної концепції та, у випадку нашої перемоги, зайнятися його реалізацією.

За додатковою інформацією звертайтесь на електронну пошту: snb(равлик)starkonnb.info

Залишилось часу
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

2 thoughts on “Культурна спадщина і сучасність”

  1. 2 січня о 11:30 год. в офісі ГО “Старокостянтинів небайдужий” відбудеться засідання робочої групи з розробки даного проекту.
    Долучайтесь.
    Додаткову інформацію надішлю в ПП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.