Кіно

“Незламна” – український фільм з російськими акторами (оновлено)

Днями в прокат вийшов українсько-російський фільм «Незламна». У фільмі розповідається про реальні події 1937–1957 років. Головний герой – майор Людмила Павличенко, уродженка Білої Церкви, яка добровольцем пішла на Другу світову війну і стала одним із найкращих радянських снайперів. Вона брала участь в обороні Одеси та Севастополя, також була відряджена в Сполучені Штати в складі делегації молоді та військових, побувала на прийомі в президента США Франкліна Рузвельта і товаришувала з першою леді Америки.

Фільм був знятий українською студією «Кінороб» разом з російською «Новые люди». Бюджет фільму – 5 мільйонів доларів. 80% цих коштів, 80% команди, уся технічна база, усі комп’ютерні спецефекти – українські. Головні ж ролі у фільмі дістались російським акторам: Юлії Пересильд (Людмила Павличенко), Євгену Циганову та Микиті Тарасову. Окрім того, в російському прокаті фільм матиме іншу назву «Битва за Севастополь». Також в українській та російській версіях відрізняється саундтрек.

Схоже суперечностей у фільмі закладено багато ще до показу, цікаво що буде після перегляду?

Блогер Сергій Нагорний, так говорить у своєму огляді:
“Так, фільм знімався в Україні українською знімальною групою, та чи можна називати фільм українським? Думаю ні, бо ідеологія в ньому закладена зовсім не українська.
Зйомки почалися в кінці 2013 року, тоді ніхто не міг подумати що Росія нападе на Україну, окупує Крим та частину Донецької та Луганської областей. Тож якби не було цих подій, фільм сприймався б в Україні спокійно. Та сьогодні, коли Росія являється тим самим окупантом, який окупував Крим і Севастополь, показ цього фільму на українських екранах виглядає недоречно”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.