Допомогти сайту

Старокостянтинів

Сайт “Старокостянтинів небайдужий” — це актуальні новини, гарячі дискусії та важливі події нашого міста. Задля написання статей, знімання та створення відео нам доводиться жертвувати своїм часом і дозвіллям. Якщо вам подобається те, що ми робимо, ви можете допомогти нам працювати різними шляхами.

Найпростіше

Регулярно заходьте на starkonnb.info і поширюйте матеріали сайту. Підпишіться на новини сайту, розповідайте про нього друзям, діліться посиланнями на матеріали, пишіть в коментарях. І не забувайте хоч зрідка клікати на банери. Для вас це всього лише секундна справа, тоді як для сайту це можливість безперебійно працювати.

Другий шлях

Долучайтеся до роботи над сайтом і до нашої громадської організації. Надсилайте нам для публікації Ваші матеріали, пишіть статі, робіть фото, знімайте відео. Кращі автори згодом матимуть змогу самостійно здійснювати публікації на сайті.

Нарешті

Старі-добрі пожертви — теж дієвий спосіб допомоги сайту працювати більше й краще. Ви можете відчутно допомогти проекту, скинувши будь-яку суму на наші рахунки:

4149 4978 5773 7359 (ПриватБанк)

Поточний рахунок № 26009300798613
ЄДРПОУ – 40078564
МФО – 315784
в Старокостянтинівському ТВБВ №10022/094 АТ “Ощадбанк”
Отримувач: ГО “Старокостянтинів небайдужий”

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ:
Благодійний внесок

І наостанок

Ви можете оформити підписку на наш сайт, як на звичайне друковане видання. Навіть невеликий щомісячний платіж від кожного нашого читача значно сприятиме розвитку проекту та сприятиме створенню в Старокостянтинові якісного сайту новин.

Хочеш читати нас частіше?
Зазнач суму платежу


грн/місяць

 
або зробити одноразову оплату:
 

Дякую усім, хто підтримує starkonnb.info, ми працюємо для вас!