Місто

Що таке проект і як його створити дізнавалися слухачі “Школи лідерства”

Продовжуємо розповідати про “Школу лідерства”, що працює в Старокостянтинові.

“Чи знаєте ви, що таке проект?”, – саме з цього питання розпочався новий тренінг “Школи лідерства”. Майбутні лідери висловили свої думи щодо цього. А згодом тренер, а ним цього разу був Сергій Худий, розповів цікаву інформацію про те, як правильно створити проект і про те, як зробити його ефективним.

Далі говорили про важливі пункти, яких слід дотримуватись створюючи будь-який проект. Наприклад, неповторність і унікальність, чітке і продумане проектування, а ще, працюючи над проектом, варто пам’ятати про встановлення термінів виконання для кожного завдання.

Кроки реалізації, етапи планування, цикли створення проектів. Це теми з якими мали змогу ознайомитись учасники. Підліткам було доволі цікаво говорити про такі серйозні речі, матеріал викликав у них багато асоціацій. Одна з учасниць навіть пригадала анекдот по темі.

Усі охочі, також, мали можливість задати питання Сергію і поділитися власними висновками щодо створення проектів.

Після недовгого перепочинку на кава-брейку майбутні лідери розпочали написання власних проектів. На закінчення вони презентували свої різноманітні ідеї та напрацювання на теми реалізації наступних проектів у Старокостянтинові:

  • «Клуб юних Фотографів”;
  • «Старокостянтинівська арт-галерея»;
  • «Тренінги лідерства у школах міста»;
  • «Заміна смітників у парку».

Долати труднощі в процесі написання проектів допомагали корисними порадами та підказками Сергій та Ліам.

Отже, на п’ятому тренінгу слухачі дізналися, що проект – це сукупність процесів направлених на досягнення нових цілей, а також розрахованих на певний проміжок часу і певні можливості.

Це цікаво, як учасники використають отримані знання, і як скоро ми побачимо результати їх власних проектів?

Висловлюємо щиру подяку працівникам Центральної районної бібліотеки та приватному підприємцю Євгенію Сімоненку, які надали організаційну та матеріальну підтримку у проведенні “Школи лідерства”.

Ви можете нас знайти:

Більше про перший тренінг “Увага – тут народжуються лідери!
Більше про другий тренінг “Новий тиждень – нові лідерські досягнення!“.
Більше про третій тренінг “Як пройшов третій тренінг ”Школи лідерства““.
Більше про четвертий тренінг “Що нового у «Школі лідерства»?“.

Вєроніка Вєрємєєва
Автор: Вєроніка Вєрємєєва, учениця 11 класу Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ст., гімназія” ім. Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.