Через низку порушень на підприємстві, в Старокостянтинові працівник отримав чисельні опіки. Причиною травми стали “бездозвільні” котли.

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

“Міська влада Старокостянтинова приховує надзвичайну подію, яка сталася на виробництві в котельні ТОВ “Теплахата”, – йдеться в листі жителів міста. – Влада без проведення тендера “завела” для обслуговування шкіл та садочків вище зазначене підприємство, яке, вже два роки з часу надання послуг, немає дозвільних документів на початок робіт.”

За словами старокостянтинівців, 2 квітня в котельні біля 9 школи, при завантажені дров, працівник отримав опіки першого ступеня та 7% опіків шкіри.

До того ж, працівники підприємства працюють без будь яких оформлень і допусків до небезпечної роботи. Така ситуація на всіх котельнях даного товариства.

“На виконкомі міської ради не одноразово застерігали міську владу про вчинення нею противоправних дій, але влада міста весь час лобіювала інтереси підприємства ТОВ “Теплахата”. Можемо констатувати, що це не поодинокий факт,” – резюмують в листі.

Громадянин що отримав опіки звернувся у відділ поліції з заявою. В поліції зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочину на виробництві ст.172 КК України.

Нагадаємо, це вже не вперше через дане підприємство виникають проблеми у жителів Старокостянтинова, так, взимку минулого року було порушено температурний режим у класах гімназії (9 школи).