Місто

Новий дизайн – нові можливості сайту “Старокостянтинів небайдужий” (+опитування)

Наші найуважніші читачі вже напевно помітили, що кілька тижнів назад сайт “Старокостянтинів небайдужий” змінив свій дизайн. Ну а хто не помітив, розповімо кілька слів про новий функціонал і нові можливості сайту.

Як ви знаєте, сайт “Старокостянтинів небайдужий”, це проект громадської організації з такою ж назвою. Його створення мало на меті виконати два завдання:

  1. Публікація новин для старокостянтинівців;
  2. Активізація та об’єднання громади для вирішення суспільно-важливих проблем міста та покращення рівня життя.

Вважаю, що обидва цих завдання, сайт, як майданчик для небайдужих старокостянтинівців, виконує.

Однак час іде, технології розвиваються і ми намагаємось не відставати. Саме тому три тижні назад було змінено дизайн сайту і додано новий функціонал. Це вже вдруге за свою історію ми здійснюємо такі кардинальні зміни. Якщо хто пам’ятає першу версію сайту, відпишіться в коментарях, буде приємно почути :)

Які можливості з’явились на сайті

Всі зміни я описувати не буду, зупинюся на головних речах.

Перше, що з’явилося – можливість на головній сторінці сайту переглядати по розділах останні новини (Місто/Район/Область/Країна):

Перегляд по розділах новин

Друге, по що я хочу вам розповісти, – це зручна можливість переглядати новини по темах, також присутня на головній сторінці, тут новини сортуються за популярністю:

Перегляд новин по темах

Третє, на що я хочу звернути вашу увагу, це нова інформація, що міститься у заголовку кожної новини. Тепер ви одразу можете бачити кількість коментарів, кількість переглядів новини і орієнтовний час на її читання:

Кількість переглядів

На цьому все, сподіваюсь вам сподобались нові можливості. Працюємо і далі для вас!

Якщо вам подобається наша робота, можете нас підтримати тут.

Ваша думка про новий дизайн сайту?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.