Як ми повідомляли раніше, на Старокостянтинівському сміттєзвалищі було помічено автомобілі, що розвантажували львівське сміття. Даною ситуацією перейнялися депутати міської ради, та включили це питання до порядку денного засідання 17-ї сесії, що відбулася 03 березня 2017 року.

Депутати заслухали керівника комбінату комунальних підприємств Володимира Булича, який повідомив, що дав попереднє усне погодження на утилізацію 100 тонн львівського сміття на Старокостянтинівському сміттєзвалищі.

– Назвіть закон який забороняє приймати сміття і що було порушено? – Озвучив свою позицію В.Є.Булич, – 38 тонн сміття це була разова допомога, вона ніяк не може вплинути на загальну ситуацію на сміттєзвалищі, а отримані кошти ми використаємо на природоохоронні заходи.

Детальніше дивіться на відео:

Депутати намагалися з’ясувати позицію міського голови Миколи Мельничука з приводу вивезення сміття, на що він відповів, що лише учора дізнався про цю ситуацію і повідомить своє рішення після того, як вивчить дане питання. За нашою інформацією, це питання розглядалося у міській раді ще з січня місяця цього року.

На сесії жодного рішення депутатами прийнято не було.

А тим часом:

1. Нам вдалося з’ясувати, що в договорі підписаному з Львівспецкомунтранс взагалі не вказано максимальної кількості сміття для утилізації на нашому сміттєзвалищі.

2. Того ж дня (03.03.17р.) наші активісти зафіксували розвантаження ще одного автомобіля (див. фото до статті) із львівським сміттям.

Чи підтримуєте Ви скидання львівського сміття на Старокостянтинівському сміттєзвалищі?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...